Zooloretto: The Dice Game
7+
15 min.
2-4

Vakarėlių

Šeimos

Mechanika

Kombinacijos ridenimas

Taškų skaičiavimas

Komponentai
10

Kauliukai

1

Dvipusės žaidimo lentos

100

Popieriukai skaičiavimui

1

Pieštukai

1

Taisyklės EN kalba

17.99 €

Zooloretto: The Dice Game

Stalo žaidime „Zooloretto: The Dice Game“ galėsite susikurti savo asmeninį zoologijos sodą! Šis žaidimas yra panašus į „Zooloretto“ ir „Coloretto“ stalo žaidimus, tik čia kortas pakeis kauliukai. Visi žaidėjai turės po taškų skaičiavimo lapelį – savo zoologijos sodą. Šiame sode yra vietos penkiems skirtingų tipų gyvūnams: krokodilams, stručiams, beždžionėms, drambliams ir liūtams. Čia taip pat rasite ir gyvūnų tvartą, skirtą gyvūnams, kurie nebetilps į jiems skirtus aptvarus.

Savo ėjimo metu, žaidėjas gali atlikti vieną iš šių dviejų veiksmų:

  • Paimti du žaidimo kauliukus ir juos išridenti. Gautą rezultatą padėsite į automobilio priekabas, esančias žaidimo lentoje.
  • Paimti visus žaidimo kauliukus iš vieno transportinio automobilio ir atsižymėti gyvūnus/pinigus savo taškų skaičiavimo lapelyje.

Žaidimo kauliukai gali būti padėti atskirose automobilio priekabose, o kauliukų limitas yra 6, 8 arba 10 (priklauso nuo žaidėjų skaičiaus). Pirmasis žaidėjas, kuris raundo metu užpildo visą tam tikros rūšies gyvūnų aptvarą – gauna bonusą! O jei atsitiks taip, kad viršysite leidžiamų laikyti gyvūnų skaičių aptvare, juos pasiųsite į tvartą, bet gausite baudos taškų.

Žaidimas pasibaigia, kai vienas iš žaidėjų užpildo visus savo gyvūnų aptvarus arba jei lieka tik viena tuščia vieta aptvare. Žaidėjai gauna po vieną tašką už kiekvieną gyvūną, o praranda po du taškus už tam tikros rūšies gyvūnų perteklių. Taškų praradimo galite išvengti, jei panaudosite specialią monetą, kurią galite gauti už pilną vienos rūšies gyvūnų užpildymą aptvare. Žaidėjas su aukščiausiu rezultatu laimi žaidimą!

„Zooloretto: The Dice Game“ stalo žaidime svarbiausia yra žinoti kada nustoti ridenti žaidimo kauliukus ir griebti geriausią gyvūnų kombinaciją. Gyvūnų skaičius jūsų aptvaruose yra ribotas, todėl teks būti atsargiems renkantis gyvūnus. Žaidimas yra lengvas ir puikiai tinka visai šeimai!

Leidimo info.
Leidėjas Z-Man Games Autorius Michael Schacht Produkto kodas ZMG41230 Išleidimo data 2012
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos