Zombicide
13+
60 min.
1-6

Vaidmenų (RPG)

Mechanika

Kombinacijos ridenimas

Komandinis

Gebėjimų sistema

Sistemos

Ėjimai

Carakterių galios

Komponentai
9

Dvipusės žaidimo lentos dalys

71

Miniatiūros

110

Kortos

6

Kauliukai

6

Herojų kortos

Žymekliai

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Zombicide

„Zombicide“ – tai komandinis stalo žaidimas, kur žaidėjai kovos prieš ordas zombių. Kiekvienas žaidėjas valdys po vieną, du, tris ar keturis išlikusius gyvus žmones. Žaidimo tikslas paprastas – įvykdyti misijos užduotis. Geros naujienos yra tos, kad zombiai yra lėti, kvaili ir nuspėjami. Na o blogos naujienos tokios, kad šių zombių yra labai daug! Darysite viską, kad išliktumėte gyvi!

Žaidimas prasideda išsirenkant tam tikrą misiją ir savo kovotoją(us). Savo ėjimo metu žaidėjas gali atlikti iki 3 veiksmų (vėliau ir iki 4 ar daugiau veiksmų). Veiksmai, kuriuos galite atlikti yra šie:

  • Judėjimas (Move): Galite judėti į gretimą zoną. Viena zona prilygsta vienam veiksmui. Zonos yra atskirtos kambarių sienomis ar gatvių ženklinimu.
  • Ieškojimas (Search): Traukiate kortą iš ieškojimų kortų kaladės.
  • Durų atidarymas (Open a Door): Galite atidaryti duris su tam tikru ginklu (kirviu, laužtuvu, grandininiu pjūklu).
  • Kovojimas (Combat): Kovos yra pagrindinė žaidimo „mėsa“. Kiekvienas kovotojas gali panaudoti artimos arba tolimos kovos ginklus. Ginklai turi tam tikrą statistiką: atstumą, kauliukų panaudojimą, reikalingą skaičių pataikymui ir žalos padarymui. Žaidėjai ridena tam tikrą skaičių kauliukų (priklausomai nuo ginklo) ir išridenus reikiamą vertę – įvykdoma žala zombiams. Kai kuriems zombiams nužudyti, reikia vienu kauliukų išridenimu padaryti po 2-3 žalos taškus. Taigi, jei jūsų ginklas gali padaryti tik po vieną žalos tašką, zombiai visiškai nenukentės.
  • Gauti naują tikslą (Take an Objective): Tikslai yra pažymėti “X” žetonu. Kiekvienas scenarijus turi skirtingas taisykles savo tikslams įvykdyti.

Po atliktų žaidėjų ėjimų, laikas veikti zombiams. Visi zombiai esantys žaidimo lentoje juda arba atlieka veiksmą. Jei zombis yra zonoje kartu su vienu iš žaidėjų herojumi, šis bandys „įkasti“ herojui. Sužeistasis gauna žalos kortą ir praranda vieną daiktą. Žaidėjas gavęs antrą žalos kortą – miršta. Jei zombis nėra zonoje kartu su vienu iš herojų, tada jis juda link arčiausiai matomo arba girdimo herojaus. Po zombių atliktų ėjimų, reikia ištraukti „dauginimosi“ (Spawn) kortą. Kiekvienoje zonoje atsiras tam tikras skaičius zombių. Šios kortos yra keturių sudėtingumo lygių ir kai žaidėjai tobulės ir įgaus daugiau patirties, šių kortų sudėtingumas taip pat išaugs.

„Zombicide“ stalo žaidime yra sukurta herojų tobulėjimo sistema. Žaidėjai įgaus patirties žudydami zombius, tačiau patirties taškai nebus pasidalinami tarpusavyje tarp visų herojų. Patirties taškus gausite už zombių nužudymus. Verta atkrepti dėmesį, kad zombių atsiradimų (Spawn) kortas trauksite tokio sudėtingumo, kokio bus aukščiausio lygio jūsų komandos narys. Todėl bus neverta tik su vienu herojumi atlikti dauguma darbų ir jį ištobulinti, nes tokiu būdu galite tik apsunkinti savo žaidimą, priversdami galingus zombius pasirodyti anksčiau laiko.

Žaidime galėsite keistis savo inventoriumi, priimti arba ignoruoti kitų pasiūlymus, o gal net pasiaukosite, kad tik išsaugotumėte mergaitę! Tik bendru komandiniu darbu pasieksite savo misijos tikslus ir išliksite gyvi. Zombių žudymas yra linksmas, tačiau reikės ir kitus komandos draugus gelbėti, „išvalyti“ užkrėstas vietas, rasti maisto, galingesnių ginklų ir dar daug visko. Jei išgyvensite žaidime, galėsite didžiuotis, kad esate nesustabdoma zombių žudymo komanda miestelyje! 

Leidimo info.
Leidėjas Cool Mini Or Not Autorius Raphael Guiton, Jean-Baptiste Lullien, Nicolas Raoult Produkto kodas GUG00001 Išleidimo data 2012
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos