Urbion
13+
15 min.
1-2

Šeimos

Mechanika

Sistemos

Kombinacijos ridenimas

Komandinis

Komponentai
106

Kortos

1

Taisyklės EN kalba

14.00 €

Urbion

Incubi (blogi, neigiami sapnai) ir Sognae (laimingi, teigiami sapnai) užvaldė Urbion‘ą. Būdamas miesto karaliumi, privalėsite nustatyti ir išlaikyti trapų balansą tarp šių sapnų: padėti juos į tam tikras sritis, suvaldyti jų galias ir saugotis čia esančio chaoso.

„Urbion“ stalo žaidimą sukūrė tas pats „Onirim“ žaidimo autorius. Nieko keisto, kad šie žaidimai yra tarpusavyje panašūs ir galima teigti, kad „Urbion“ yra kaip „Onirim“ stalo žaidimo tęsinys.

„Urbion“ - tai kortų žaidimas, kurį galima žaisti vienam pačiam arba dviese vienoje komandoje. Žaidime iš viso yra 12 miestų. Jūsų tikslas žaidime – surinkti visus tuos 12 miestų, kol nepasibaigė kortos kaladėje. Pradėjus žaidimą, bus padėti 4 miestai. Prie šių miestų yra padedamos po dvi kortas. Vienos kortos yra su teigiamomis vertėmis, kitos – su neigiamomis. Viską, ką turėsite daryti žaidime, bus miestų balansavimas (teigiamų ir neigiamų verčių). Ėjimo metu galėsite sužaisti korta, o po to traukti naują. Norėdami sužaisti korta prie miesto, kortų ikonos turi sutapti (bet kokią kortą bet kur nepadėsite). Jei nenorėsite sužaisti tam tikra korta (kad nesugadintų jūsų planų), jūs galite ją išmesti ir pakeisti nauja. Taip pat galima išmesti kortą dėl taškų. Tai reiškia, kad miesto kortų balansas yra nuimamas nuo stalo ir yra padedama nauja miesto korta. Jei sugebėsite vienu metu nuimti 4 miesto balansus (labai sunku tai įvykdyti), jūs galėsite traukti papildomą miesto kortą ir padidinsite tikimybę greičiau sėkmingai užbaigti žaidimo partiją.

Pergalę žaidime nebus lengva pasiekti, o ją iškovosite bandydami išlaikyti pusiausvyrą tarp miestų. Turėsite sumaniai žaisti sapnų kortomis, išvengti chaoso kortų bausmių ir spėti pasiekti pergalę kol nepasibaigė kortų kaladė. „Urbion“ pakuotėje taip pat rasite du žaidimo papildymus.

Leidimo info.
Leidėjas Z-Man Games Autorius Shadi Torbey Produkto kodas ZMG4078 Išleidimo data 2010
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos