Tzolk’in: Tribes & Prophecies
13+
90 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Tzolk’in: Tribes & Prophecies

„Tribes & Prophecies” – populiaraus stalo žaidimo „Tzolk‘in: The Mayan Calendar“ papildymas. Pagrindinė žaidimo praplėtimo tema – gentys ir pranašystės.

Čia rasite trylika unikalių genčių. Kiekviena iš jų  žaidėjams suteiks tam tikrų sugebėjimų. Nuo šiol žaidimo pradžioje gausite pasirinkti ne tik startinius resursus, bet ir vieną iš dviejų genčių. Gentys jums suteiks papildomų sugebėjimų ir privalumų prieš kitus žaidėjus.

Žaidime atsiras ir pranašystės. Jos bus pavaizduotos naujoje nedidelėje lentoje, kurioje tilps trys pranašystės. Iš trylikos skirtingų pranašystės plytelių ištrauksite tris, kurios aktyvuosis po kiekvieno žaidimo ketvirčio. Pranašystės yra užduočių tipo su tam tikromis sąlygomis, kurias atitinkamai įgyvendinus – pelnysite ar net prarasite pergalės taškus!

„Tribes & Prophecies” papildymas leidžia žaidimą praplėsti iki 5 žaidėjų. Žaidžiant penkiese atsiranda galimybė atlikti „greitus veiksmus“ (quick action). Žaidime taip pat rasite naujų pastatų ir monumentų, papildomų resursų ir „greito veiksmo“ plytelių.

„Tribes & Prophecies” puikiai papildo stalo žaidimą „Tzolk‘in: The Mayan Calendar“. Žaidime atsiveria naujos galimybės ir strategijos. Nuo šiol planuosite į priekį ne tik savo ėjimus, bet ir žiūrėsite ir bandysite nuspėti savo varžovų galimus veiksmus!

Leidimo info.
Leidėjas Rio Grande Games Autorius Daniele Tascini, Simone Luciani Produkto kodas RGG502 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos