Tyrants of the Underdark Boardgame
14+
60 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Tyrants of the Underdark Boardgame

Vienas iš naujausių Dungeons & Dragons serijos žaidimų – „Tyrants of the Underdark“. Tai konkuravimo teritorijomis stalo žaidimas, kuriame būdami tamsos elfais samdysite monstrus, kultistus ir demonus, kad šie jums padėtų kontroliuoti valdomas žemes. Galia ir įtaka bus jūsų pagrindiniai resursai. Juos panaudodami susikursite galingas savo karių armijas.

„Tyrants of the Underdark“ galima apibūdinti kaip teritorijų valdymo stalo žaidimą su kortų kaladės kūrimo elementais.

Žaidėjams atiteks atskiri tamsos elfų klanai Underdark teritorijoje. Žaidėjai turės po savo 80 kortų kaladę. Kiekviena korta yra priskiriama vienai iš penkių bendruomenių. Visos šios bendruomenės sukuria skirtingas žaidimo strategijas. Pavyzdžiui, piktavaliai kariai pranoksta kitus karius žudymo srityje, tuo tarpu ambicingieji puikiai pasitarnaus praplėčiant savo karių gretas.

Viso žaidimo metu jūs žaisite ir tuo pačiu metu tobulinsite savo turimų kortų kaladę. Kaladę atnaujinsite įsidėdami naujesnes ir galingesnes kortas, o mažiau naudingas pašalindami.

Centrinėje turgavietėje galėsite įsigyti naujus karius, panaudodami savo įtaką. Nupirktos kortos keliauja į išmestų kortų krūvą ir ateina į žaidimą tik po tam tikro laiko. Be įtakos kitas svarbus žaidimo „resursas“ yra jūsų galia. Panaudodami galią galėsite savo karius padėti žaidimo lentoje ir išplėsti valdomas teritorijas Underdark‘e. Taip pat galėsite manipuliuoti miesto įvykiais ar pasikėsinti į priešo karius.

Pergalės taškus žaidime rinksite už kontroliuojamas teritorijas, už vertingų karių samdymą ir jų paaukštinimą, bei, žinoma, už priešininkų sėkmingą naikinimą.

Leidimo info.
Leidėjas Gale Force Nine Autorius Peter Lee, Rodney Thompson, Andrew Veen Produkto kodas GFN74001 Išleidimo data 2016
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos