Tragedy Looper
13+
120 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

35.00 €

Tragedy Looper

Ar nenorėtumėte pasinerti į žmogžudystės detektyvą ir jį gaubiančias paslaptis? Ar nenorėtumėte, kad jus įtrauktų į laiko spiralę? Žaiskite už Jį ar Ją. Keliaukite laiku, užbėkite įvykiams už akių ir sustabdykite tragediją!

„Tragedy Looper“ – paremtas scenarijumi dedukcinis stalo žaidimas 2-4 žaidėjams. Vienas iš žaidėjų bus Minčių Valdovas (Mastermind), kiti žaidėjai – protagonistai (Protagonists). Žaidimas susideda iš keturių lokacijos lentų. Žaidime bus veikėjų. Neturėsite jokios idėjos koks yra jų vaidmuo. O vaidmenys gali būti įvairūs: serijinis žudikas, sąmokslo teoretikas, draugas. Nežinosite kas vyksta ir kokiu būdu reikia laimėti. Natūralu – jūs pralaimėsite. Bet neverta pasiduoti, nes jūs galėsite keliauti laiku. Vieną ir tą patį scenarijų jūs kartosite bent keletą kartų. Žaidimo lokacijos nesikeis. Veikėjų rolės taip pat. Vienintelis dalykas, kuris keisis -  tai pasikeitimai, kurie įvyko paskutinį kartą. Kai pradėsite suvokti kas vyksta, po truputį viskas pradės aiškėti.

Kiekviena „dieną“ (ėjimą) žaidėjai žaidžia po tris užverstas kortas ant veikėjų. Šios kortos yra atverčiamos, kad pajudėtų veikėjai, kad būtų paveikti paranojos ar kitų gerų efektų. Priklausomai nuo scenarijaus jei ėjimo pabaigoje atitinka tam tikros sąlygos - įvyksta tragedija. Žaidėjai keliauja laiko kilpa atgal, pradeda scenarijų iš naujo ir bando padaryti išvadas kas galėjo būti šios tragedijos kaltininkas.

Vienas iš žaidėjų žais už Minčių Valdovą, kurio tikslas žaidime yra klaidinti protagonistus, įtraukti juos į tragedijos spiralę ir neleisti išspręsti kriminalo. Vedžiosite klaidingais pėdsakais ir žlugdyste jų viltis. Jie privalo šokti pagal jūsų „dūdelę“! Jūs visa tai tęsite sukurdami savo išskirtinį scenarijų. Pradedantiesiems žaidėjams rasite jau paruoštų sceanrijų.

Žaidėjai laimės žaidimą jei pasieks status kvo ir neįvyks jokių tragedijų keletą dienų iš eilės. Priešingu atveju pergalę švęs Minčių Valdovas.

Originalus „Tragedy Looper“ stalo žaidimas buvo išleistas Japonijoje 2011 metais. Ši žaidimo versija yra pirmoji anglų kalboje, kuri buvo išleista gamintojų „Zman Games“ 2014 metais.

Leidimo info.
Leidėjas Z-Man Games Autorius BakaFire Produkto kodas ZMG71470 Išleidimo data 2014
Foto galerija
Video apžvalgos