The Witcher Adventure Game
16+
120 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

The Witcher Adventure Game

„The Witcher Adventure Game“ žaidėjus nukels į populiaraus romano „Raganius“ pasaulį. Nuo bestselerių romanų iki video žaidimų - dabar „Raganius“ jau ir stalo žaidime! Jūs ir jūsų draugai žaisite už mėgstamus ir gerai pažįstamus herojus, keliausite po pavojingas vietoves, kovosite prieš monstrus, vykdysite užduotis, sieksite pelnyti aukso ir pergalės taškų.

Žaidime žaisite už tokius herojus, kaip sumanią burtininkę Trisą, suktą bardą Dandelioną, neūžaugą kovotoją Zigriną ar net už patį raganių Geraldą. Kiekvienas herojus turi savo atskirus įgūdžius. Vieni iš jų bus linkę į diplomatiją, kiti į kovojimą ar magijos valdymą. Žaidime galima panaudoti įvairius taktinius sprendimus.

Veikėjai žaidime naudos ne tik bendrus žaidimo kauliukus, bet ir kiekvieno atskirus, pritaikytus pagal jo asmenybę. Pavyzdžiui, Trisa su savo žaidimo kauliuku turės galimybę panaudoti magiją kovos lauke, tuo tarpu Geraldo kauliukas yra orientuotas į brutalią jėgą ir paprastą kovojimą. Žaidime derinsite savo herojaus kauliuką su bendrais žaidimo kauliukais, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Kiekvienas veikėjas turės unikalų savęs tobulinimo kortų rinkinį. Žaidimo eigoje bus galima sutelkti dėmesį ir vystyti tas herojaus savybes, kurios jums atrodo priimtinesnės. Pavyzdžiui, Geraldas gali specializuotis į stebuklingų gėrimų darymą. Tobulėjant jūsų veikėjui atsiras vis daugiau pasirinkimų.

Keliaudami po pavojingą „Raganiaus“ pasaulį jūs tyrinėsite aplinkines vietoves ir vykdysite įvairias užduotis. Tokiu būdu keliaudami jūs patirsite nuotykį ir sukursite istoriją. Žaidimo užduotys gali liepti sumedžioti konkretų monstrą, gauti aukso ar pabendrauti su kitais veikėjais. Nors žaidime kiekvienas žaidžia už save, tačiau čia galima padėti ir kitiems žaidėjams. Bet visada stebėsite procesą, nes jūsų asmeniniai tikslai yra svarbiausi!

Kovokite prieš monstrus, atlikite pavojingas užduotis, gaukite trokštamo aukso ir pasinerkite į „Raganiaus“ pasaulį stalo žaidime „The Witcher Adventure Game“.

Leidimo info.
Leidėjas Fantasy Flight Games Autorius Ignacy Trzewiczek Produkto kodas FFGVA90 Išleidimo data 2014
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos