The Red Dragon Inn 4
13+
60 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

The Red Dragon Inn 4

Stalo žaidime „The Red Dragon Inn 4“ jūs ir jūsų draugai būsite didvyrių kompanija, fantastiniai nuotykių ieškotojai. Keliavote jūra, suradote daug paskendusio lobio, kovojote prieš piratus ir jūrų pabaisas. Dabar jūs grįžote į tėviškę, ir nėra nieko geriau kaip tik atšvęsti šiuos laimėjimus „Raudonojo Drakono Smuklėje“. Nusimato puikus vakaras: gėrimai, lošimai ir kitos linksmybės!

Pasiruoškite gerai pašėlti su savo draugais. Žinoma, gėrimai nėra už dyką, todėl stebėkite savo išlaidas. Beje… Nepadauginkite alkoholio! Jei neteksite sąmonės, vakarėlis tęsis be jūsų. Pinigai bus prarasti, nes šia situacija puikiai pasinaudos kiti veikėjai ir jus apiplėš. Paskutinis herojus išlikęs blaivus ir su auksu rankose – laimi žaidimą.

„The Red Dragon Inn 4“ atrasite naują jūros įvykių kortų kaladę. Čia jus gali įtakoti tam tikri atsitiktiniai įvykiai, kuriuos turėsite įveikti. Šios kortos žaidimų seriją pakelia į aukštesnį ir sudėtingesnį lygį, nes turėsite ne tik save apsaugoti nuo kitų žaidėjų, bet ir nuo jūros įvykių. Taip pat bus galima atsiriboti nuo bendrų tikslų su kitais žaidėjais, kad gautumėte bonusų.

Žaidime bus keturi nauji herojai: kapitonė Whitehawk, nutrūktgalvis Remis, bocmanė Bryn ir šturmanė Tara. „The Red Dragon Inn 4“ yra naujausias serijos žaidimas, kurį galima žaisti atskirai, arba sumaišyti su kitomis žaidimo dalimis ir mėgautis žaidimu daugiau nei 4 žaidėjams!

Nuotykis jau baigėsi, bet vakarėlis dar tik prasideda!

Leidimo info.
Leidėjas SlugFest Games Autorius Cliff, Bohm, Jeff Morrow, Sam Waller Produkto kodas SFG014 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos