The Market of Alturien
10+
60 min.
2-6
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

The Market of Alturien

Viduramžių Alturieno turgus pilnas intrigų ir veiksmo. Šešios komersantų šeimos varžosi negailestingame prekybos mūšyje. Visi sieka turtų, būti įtakingais ir galingais.

Stalo žaidimas „The Market of Alturien“ yra lengvas ekonominis žaidimas, skirtas žaisti 2-6 žaidėjams nuo 10 metų. Žaidime sėkmė ir taktika gerai subalansuota. Kiekvieno ėjimo metu ridensite kauliuką ir judinsite vieną iš pirkėjų figūrėlių į laukelį žaidimo lentoje. Pajudinto pirkėjo savininkas privalo sumokėti mokestį žaidėjui, kurio prekybos namelis yra pastatytas tame langelyje. Vienam iš žaidėjų surinkus 10 ir daugiau žaidimo pinigų, žaidimo lentos centre pasirodo vagis, o apsisaugojimo nuo vagies kortelė yra paduodama neturtingiausiam žaidėjui. Nuo šio momento, vagies figūrėlę taip pat bus galima judinti. Vagis žaidime atima pinigus iš turtingų žaidėjų. Žaidėjas, tokiu būdu praradęs pinigus, gauna apsaugos kortelę nuo šio nemalonaus veikėjo.

„The Market of Alturien“ žaidime galimas ir sudėtingesnis žaidimo variantas su investavimo kortomis ir papildomu antru žaidimo kauliuku. Su šiuo žaidimo papildymu bus galima įsigyti iki dviejų investavimo kortų, kurios suteiks tam tikrų pranašumų prieš kitus žaidėjus.

Pinigai yra labai svarbūs šiame žaidime, nes už juos bus galima nusipirkti prestižo kortų. O žaidimo pergalei pasiekti reikia turėti 3 prestižo kortas! Žaidimas turėtų patikti „Monopolio“ ir panašaus stiliaus žaidimų mėgėjams.

Leidimo info.
Leidėjas Mayfair Games Autorius Wolfgang Kramer Produkto kodas MFG5601 Išleidimo data 2007
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos