The Manhattan Project
13+
120 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

The Manhattan Project

Stalo žaidime „The Manhattan Project“ tapsite didelės šalies atominės programos lyderiu ir mirtinose kovose varžysitės su kitais žaidėjais, stengdamiesi pastatyti didžiausią ir geriausią bombą! Savo darbininkams pavesite atlikti įvairias užduotis: parengti visą bombos gamybos infrastruktūrą; išplėsti savo kariuomenę, kad ši visa tai apsaugotų; pasiųsite šnipus, kad šie pavogtų svarbią informaciją iš jūsų varžovų.

Žaidimas yra iš tos žaidimų kategorijos, kurį lengva išmokti, tačiau yra labai „gilus“ ir su didele strategijų įvairove. Žaidimą pradėsite su 4 darbininkais, savo žaidimo lenta ir su tam tikru kiekiu pinigų. Žaidimas vyks pagal eiliškumą, o žaidėjas savo ėjimo metu galės atlikti vieną iš šių dviejų veiksmų:

  1. Pasiųsti darbininką atlikti darbą. Žaidėjas gali sužaisti 1 darbininko plytele pagrindinėje žaidimo lentoje, o po to bet kokį skaičių papildomų darbininkų savo žaidimo lentoje. Viso žaidimo metu žaidėjai statys įvairius pastatus. Dauguma šių pastatų pagerins jūsų veiksmų atlikimus. Veiksmai, kuriuos galima atlikti savo ėjimo metu: pastatų statymas, įplaukų gavimas, papildomų darbininkų samdymas, geltonų kubelių rinkimas, plutonio ir urano gamyba, varžovų pastatų bombardavimas, savo pastatų atstatymas arba šnipinėjimo įvykdymas. Šios fazės metu, žaidėjai taip pat gali atlikti bet kokį skaičių „bombos veiksmų“. Į šiuos veiksmus įeina bombos sukūrimas (pergalės taškai), bombos pakrovimas arba testavimas.
  2. Susigrąžinti darbininką. Šiuo veiksmu susigrąžinsite savo darbininkus iš užimamų pastatų į savo asmeninį „banką“. Tai vienintelis būdas atlaisvinti savo darbininkus nuo jų užimamų vietų. Norėdami pasinaudoti užimto ploto veiksmu, turėsite atlikti šnipinėjimą, arba laukti kol žaidėjas susigrąžins savo darbininką.

Žaidėjas pasiuntęs darbininką atlikti kokį darbą arba jį susigrąžinęs, užbaigia savo ėjimą. Laimi žaidimą tas žaidėjas, kuris pastato bombą ir surenka tam tikrą skaičių pergalės taškų.

„The Manhattan Project“ stalo žaidime yra labai mažai sėkmės elementų ir daug skirtingų variantų žaidimo pergalei pasiekti. Žaidėjas, kuriam geriausiai seksis sukurti efektyvią atominės bombos programą – apsaugos savo šalies ateitį. Saugokitės tik priešų oro atakų ir krentančių bombų!

Leidimo info.
Leidėjas Minion Games Autorius Brandon Tibbetts Produkto kodas MNI-MHP100 Išleidimo data 2012
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos