Talon
14+
60 min.
2-6
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Talon

„Talon“ – taktinis kosminių erdvėlaivių kovų žaidimas tarp Terran konfederacijos ir Talonthincanthanadu (Talon) imperijos.

Tai stalo žaidimas, kuriame vyks kosminių flotilių mūšiai. Kovos dažniausiai vyks tarp 3-10 laivų. Didžioji dalis laivų yra dideli, turi galingus skydus, įkrovimo sistemas, bei gali atlikti įvairius manevrus. Kiekviena laivo klasė turi specifinę galios kreivę (Power Curve). Visa energija, kuri bus panaudojama pagrindinėms laivo sistemoms aktyvuoti bus priklausoma nuo šios kreivės. Laivo galia gali būti panaudota įvairiems veiksmams atlikti: judėti erdvėje, pasikeisti ginkluotę, sutvirtinti apsaugą, pasukti laivus.

Žaidimo „Talon“ kocepcija šiek tiek primena miniatiūrų žaidimus, tačiau čia visas veiksmas vyksta žemėlapyje. Kadangi laivai yra heksagono formos plytelės, o žaidimo lenta sudaryta iš šešiakampių langelių – viskas labai dera ir yra puikus sprendimas lengvai ir sklandžiai judėti erdvėje. Nebus jokių ginčytinų situacijų dėl judėjimo!

Žaidime rasite dideles ir įlaminuotas laivų plyteles. Tai turbūt viena iš įdomesnių naujovių. Didelėse plytelėse visa laivo sistema puikiai pateikta ir aiškiai matosi. Plytelių įlaminavimas leidžia su markeriu pasižymėti žalos taškus. Šis žymėjimas leidžia greitai orientuotis žaidimo eigoje ir nepasimesti. Tiems, kas skeptiškai žiūri į šia naujovę – viską bus galima žymėtis atskiruose lapuose.

Nors dauguma tokio tipo karinių žaidimų yra skirti žaisti tik dviems žaidėjams, „Talon“ bus galima žaisti net iki šešių! Priklausomai nuo scenarijaus, kiekvienas žaidėjas valdys atskirus laivus.

Žaidime rasite 10 skirtingų scenarijų, kurie pasakoja istoriją apie karus tarp Terran ir Talon imperijų. Kiekvienas laivas turi savo vertę taškais, dėl to galima susikurti ir savo paties scenarijus.

Rekomenduojame tiems, kas yra neabejingi „X-Wing“ serijos žaidimams.

Leidimo info.
Leidėjas GMT Games Autorius Jim Krohn Produkto kodas GMT1511 Išleidimo data 2015
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos