Takenoko
13+
45 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

35.00 €

Takenoko

Sugrįžkime daug metų atgal į imperatoriškąją Japoniją. Kinijos imperatorius atsiuntė Japonijos imperatoriui didžiulę pandą! Šis gyvūnas simbolizavo taiką. Nuo to laiko, Japonijos imperatorius patikėjo savo įgaliotiniams (žaidėjams) sudėtingą užduotį – prižiūrėti ir rūpintis šiuo gyvūnu bambukų sode.

Žaidėjai „Takenoko“ stalo žaidime kultivuos bambukų sodybą ir prižiūrės karališkąją pandą. Savo ėjimo metu statysite žemės plotus sodyboje, auginsite bambukus, maitinsite pandą, drėkinsite laukus ir trauksite tikslų kortas. Žaidimo taisyklės yra lengvai išmokstamos. Pradžioje, per vidurį stalo, pasidėsite žemės plytelę, o ant jos - sodininko ir pandos figūrėles. Žaidėjai išsidalina asmenines žaidimo lenteles (savo veiksmams žymėtis ir atlikti). Kiekvienas žaidėjas išsitrauks vieną tikslo kortelę iš trijų skirtingų kortų kaladžių. Žaidėjo ėjimas susideda iš dviejų dalių:

  1. Orų kauliuko išridenimas.
  2. Dviejų veiksmų atlikimas.

Ėjimo pradžioje išridensite orų prognozės kauliuką, kuris suteiks žaidėjui tam tikros naudos: galėsite atlikti papildomą veiksmą, užauginti bambukus, pajudinti pandą ir t.t. Visos kauliuko reikšmės yra teigiamos, dėl ko žaidimas tampa įvairiapusis ir įdomus. Viena žaidimo kauliuko pusė leidžia jums patiems pasirinkti norimą oro padėtį.

Po oro kauliuko išridenimo ir jo įgyvendinimo, žaidėjas gali atlikti 2 veiksmus. Svarbu pažymėti tai, kad šie veiksmai turi būti skirtingi. Veiksmai, kuriuos galite atlikti: padėti žemės plytelę, paimti drėkinimo dalis, panaudoti sodininką, pajudinti pandą ar traukti tikslo kortą. Žaidėjai pasižymi atliekamus veiksmus savo žaidimo lentelėje.

Pagrindinis tikslas žaidime – įvykdyti užduotis, kurios yra nurodytos tikslų kortose. Iš viso yra 3 skirtingi užduočių tipai: laukų tikslai (padėti žemių plyteles tam tikromis sąlygomis), pandos tikslai (priversti pandą valgyti tam tikros spalvos bambukus), sodininko tikslai (priversti sodininką auginti tam tikrus bambukus iki tam tikro aukščio).

Įvykdyti tikslai yra sužaidžiami per žaidėjo ėjimą. Kai tam tikras skaičius tikslų yra įvykdomas, skelbiama žaidimo pabaiga. Žaidėjas surinkęs daugiausiai taškų, laimi žaidimą!

„Takenoko“ yra labai gražus pandos ir bambukų temos stalo žaidimas, skirtas 2-4 žaidėjams. Žaidimo partija yra sužaidžiama per maždaug 45 minutes ir yra vienodai įdomi, nepriklausomai nuo žaidžiančių žmonių skaičiaus.

Leidimo info.
Leidėjas Asmodee Autorius Antoine Bauza Produkto kodas ASMTAK01EN Išleidimo data 2011
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos