Sun of York
8+
60 min.
2-2
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

35.00 €

Sun of York

„Sun of York“ – tai kortų žaidimas, vaizduojantis Anglijos „Rožių karus“ (angl. War of the Roses), vykusius 1453-1485 metais. Šie karai dėl Anglijos karūnos buvo ilgi ir nepaprastai žiaurūs. Šiame stalo žaidime jums reikės vadovauti Jorkų arba Lankasterių pajėgoms mūšio lauke. Kiekviena pasiekta pergalė sustiprins jūsų pozicijas į sostą!

Kaip jau turbūt supratote, „Sun of York“ žaidime vyks taktinės kovos tarp karališkų Lankasterių ir Jorkų šeimų. Čia sutiksite dauguma tų laikų lyderių, tokius kaip: karalius Henrikas VI (per silpnas lyderis, kad valdytų karalystę), karalienė Margarita (ryžtinga ir mokanti manipuliuoti), karalius Edvardas IV (ilgiausias karūnos savininkas), karalius Ričardas III (prastos reputacijos charizmatiškasis lyderis) ir kt. Visi vadai turi kovos sugebėjimų ir daro įtaką savo karių moralei.

Karinių pajėgų kortas sudaro įvairūs pėstininkai, ginkluotieji kariai, kavalerija. Visi kariai yra skirtingų tipų ir savybių. Kiekvieno karinio vieneto korta turi savo jėgą (kokį žalos kiekį gali atlaikyti), sugebėjimą judėti mūšio lauke ir kovinę galią.

Žaidime taip pat rasite įvairias teritorijų kortas, kurios yra naudojamos mūšio lauko nustatymui prieš pradedant žaidimą. Specialios kortos žaidime pagyvins žaidimą ir sustiprins tos epochos atmosferą.

„Sun of York“ žaidimas naudoja nurodymų (angl. order) sistemą. Mūšio vadas kovos lauke duoda komandas savo kariuomenei. Kariai be vado gali panaudoti tik orderių kortas (nepanaudoto lyderio, teritorijos ir specialios kortos). Norint išsikviesti pastiprinimą, taip pat reikės sužaisti orderiais. Dažnai žaidėjams teks apsispręsti ką daryti, ar išmesti labai stiprius karius ir sustiprinti pajėgas silpnesniais kariais, ar laikyti galingus karius ateičiai ir tikėtis, kad jūsų kariuomenės linija nesugrius visiškai.

„Sun of York“ galima žaisti atsitiktinį ir pačių susikurtą scenarijų, arba žaisti net 20 specialiai sukurtų istorinių scenarijų! Žaidėjai taip pat gali rinktis žaisti kampaniją.

Leidimo info.
Leidėjas GMT Games Autorius Mike Nagel Produkto kodas GMT1111 Išleidimo data 2011
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos