Suburbia
8+
90 min.
1-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Suburbia

Planuokite, statykite ir iš mažo miestelio tapkite tikra sostine. Panaudokite šešiakampes plyteles ir prie miesto prijunkite gyvenamuosius, komercinius ar industrinius rajonus. Užsidirbkite ir gaukite specialius taškus bei įgykite pranašumą prieš kitus miestus. Jūsų tikslas - sukurti tokį miestą, kuris savo populiacija aplenktų kitus oponentus.

„Suburbia“ – plytelių dėliojimo stalo žaidimas, kuriame žaidėjai kurs miesto infrastruktūrą. Svarbiausia bus sukurti efektingą miesto augimą, kuris bus ir pelningas, ir didinantis populiaciją. Augant jūsų miestui turėsite peržiūrėti ir modifikuoti savo įplaukas bei reputaciją. Didėjant jūsų uždarbiui privalėsite padidinti ir savo išlaidas pirkdami geresnius ir brangesnius pastatus (tarptautinis oro uostas, prabangus biurų dangoraižis ir t.t.). Kylant reputacijai automatiškai didės ir žmonių apgyvendinimas.

Kiekvienos žaidimo partijos metu žaidėjai gaus keletą skirtingų tikslų, kuriuos įgyvendinus padidinsite savo populiaciją. Žaidimo pastatai kiekvieną kartą bus skirtingi, dėl to ir žaidimo partijos visad bus skirtingos!

Leidimo info.
Leidėjas Bezier Games, Inc. Autorius Ted Alspach Produkto kodas BEZSUBU Išleidimo data 2012
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos