Struggle for Catan
8+
45 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

15.00 €

Struggle for Catan

Kaip ir originaliajame stalo žaidime „The Settlers of Catan“, taip ir šiame „The Struggle for Catan“ žaidime, žaidėjai bandys panaudoti savo turimus resursus naujoms gyvenvietėms, keliams, miestams, miestų patobulinimams ir riteriams statyti. Visa tai jums suteiks pergalės taškų ar specialių sugebėjimų. Miestų patobulinimai yra brangūs, bet jie jums gali garantuoti papildomus pergalės taškus ar kitokius bonusus.

Žaidimą sudaro 110 kortų. Čia yra 5 skirtingos resursų kortos: plytos, mediena, grūdai, vilna ir geležies rūda. Taip pat yra kelio, gyvenvietės ir miesto patobulinimo kortos. Resursų kortos jums bus reikalingos statymams, pavyzdžiui pastatyti kelią, jums reikės 1 medienos ir 1 plytų kortos, o riteriui pasistatyti jums prireiks 1 geležies rūdos, 1 vilnos ir 1 grūdų kortos. Sumokėjus reikiamą kiekį resursų, pastatomą kortą pasidėsite priešais save. Kai kuriose kortose yra pavaizduoti pergalės taškai. Žaidėjas, kuris pirmas surinks 10 pergalės taškų, laimės žaidimą!

Žaidimo „The Struggle for Catan“ ėjimo eilškumas yra toks: pirmiausia, jūs galėsite pasikeisti savo resursų kortomis su kitu žaidėju, turgumi, ar su kortų kalade. Kelių tiesimas padidins jūsų keitimosi galimybes. Po resursų pasikeitimo, galėsite statyti. Norėdami pastatyti miestą, turėsite vieną iš savo gyvenviečių pakeisti į miestą. Miestų patobulinimams turėsite panaudoti miesto plėtrų kortas. Šios miestų plėtros kortos suteikia tam tikrų privalumų ir dažniausiai tai yra raktas į žaidimo pergalę. Jei jūs pastatysite kelią ar riterį, kai atitinkamų kortų jau nebebus, jūs galėsite trūkstamą kortą paimti iš savo varžovo. Rodyklės kryptis, esanti likimo (Destiny) kortoje, nulems iš kurio varžovo galėsite paimti trūkstamą kortą. Ėjimo pabaigoje, jūs galėsite paimti dvi resursų kortas. Jei turėsite riterių, galėsite traukti daugiau nei dvi kortas.

Leidimo info.
Leidėjas Mayfair Games Autorius Klaus Teuber Produkto kodas MFG3141 Išleidimo data 2011
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos