Star Wars: Imperial Assault
14+
90 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Star Wars: Imperial Assault

„Imperial Assault“ – tai strateginis stalo žaidimas su taktinėmis kovomis „Žvaigždžių karų“ visatoje! Šiame žaidime nusikelsite į Galaktikos vidurį, kur vyksta kovos tarp Imperijos ir Maištininkų. „Imperial Assault“ išskirtinė savybė – du skirtingi žaidimo potyriai. Kampanijos žaidimas paremtas scenarijais ir nuotykiais, tuo tarpu Grumtynių (angl. Skirmish) žaidime susikursite kovotojų komandas ir kovosite tarpusavyje dėl tam tikrų tikslų įgyvendinimo.

Kampanijos žaidimas jums primins kinematografinę „Žvaigždžių karų“ juostą. Vienas žaidėjas valdys didelius Galaktikos Imperijos armijos kiekius, tuo tarpu visi likę žaidėjai taps Maištininkų Aljanso herojais. Žaidimo eigoje Imperijos žaidėjas ir Maištininkai įgaus naujų įgūdžių ir patirties, kurie leis tobulėti ir vystytis kituose žaidimo scenarijuose.

Visiškai kitokia žaidimo patirtis bus žaidžiant Grumtynių žaidimą. „Skirkmisho“ misijose jūs ir jūsų varžovas varžysis vienas prieš vieną taktinėse kovose. Susikursite savo kovotojų komandą iš Imperijos, Maištininkų ir Samdinių. Taip pat susikursite savo komandavimo kortų kaladę, kuri jums pasitarnaus kovų įkarštyje.

Žaidimo lenta susideda iš skirtingų žemėlapio plytelių, kurių čia yra virš penkiasdešimt. Tarpusavyje sujungiamos plytelės sukuria dideles ir skirtingas „Žvaigždžių karų“ aplinkas. Keliaukite per „Javin 4“ džiungles, Imperijos bazės koridorius, „Nar Shaddaa“ gamyklą ir dar daug kitų vietovių!

Prasidėjus misijai žaidėjai pakaitomis aktyvuos figūrėlę ar jų atskirą būrį. Kiekviena figūrėlė gali atlikti du veiksmus: judėti, atakuoti, atidaryti duris, apieškoti dėžes, ilsėtis. Kiekviena figūrėlė turi tam tikrą judėjimo taškų skaičių, kuriuos ir panaudosite judėdami žaidimo lentoje. Kovos žaidime yra apsprendžiamos ridenant puolimo ir gynybos kauliukus bei aktyvuojant specialius kovotojų sugebėjimus. Žaisdami kampanijos žaidimą mūšio lauke galėsite tyrinėti ir ieškoti naudingų daiktų. Ilsėjimasis žaidime taip pat labai svarbus, nes tokiu būdų pašalinsite įtampą ir patirtą žalą.

Pagrindinėje stalo žaidimo „Imperial Assault“ pakuotėje rasite ir dovanų! Čia papildomai yra pridėtos Luko Skaivokerio ir Darto Veiderio figūrėlės.

Leidimo info.
Leidėjas Fantasy Flight Games Autorius Justin Kemppainen, Corey Konieczka, Jonathan Ying Produkto kodas FFGSWI01 Išleidimo data 2014
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos