Star Realms
8+
20 min.
2-2

PvP

Mechanika

Kortų kaladės rinkimas

Komponentai
128

Kortos

1

Taisyklės EN kalba

15.00 €

Star Realms

„Star Realms“ – greitas mokslinės fantastikos kortų žaidimas. Čia vyksta kosminės kovos dėl galaktikos dominavimo. Norėdami laimėti, turėsite tobulinti savo turimų kortų kaladę ir nuo paprasto kosminio laivyno pereiti prie galingos armados.

„Star Realms“ žaidime puikiai tarpusavyje persipina kortų kaladės kūrimas ir interaktyvios kovos, kurios yra būdingos kolekciniams kortų žaidimams. Žaidimo eigoje įsigysite naujų kortų. Pirkimui bus naudojamos penkios viršutinės kortos iš pirkimų kortų kaladės. Čia yra dviejų tipų kortos: laivai ir bazės. Šių kortų pagalba galėsite susikurti piniginę vertę ir įsigyti naujų kortų, arba galėsite panaudoti puolimo taškus ir atakuoti varžovą. Visos žaidime esančios kortos priklauso vienai iš keturių skirtingų frakcijų. Kiekviena frakcija pasižymi savitu stiliumi, o jų kombinavimas tarpusavyje leidžia sukurti įvairias strategijas ir taktikas. Yra ir tokių kortų, kurių išskirtinė savybė atsiskleidžia kai yra panaudojama kita tos pačios frakcijos korta.

Visi žaidėjai pradės žaidimą su 50 Įtakos (Authority) taškais. Žaidimą laimės tas žaidėjas, kuris sumažins varžovo Įtakos taškus iki nulio. O tai padarysite nuolat atakuodami!

„Star Realms“ yra greitai išmokstamas, ypač tiems, kas yra gerai susipažinę su kortų kaladės kūrimo žaidimais. Nors ir lengvai išmokstamas, tačiau perprasti visus šio žaidimo niuansus nebus lengva. Žaidime galima priimti daug skirtingų taktinių ir strateginių sprendimų. Ar verta orientuotis į vienos frakcijos kortas ar geriau imti geriausią šiuo metu esančią kortą? Ar geriau orientuotis į pirkimų didinimą ar kovinės galios išplėtimą? Ar atakuoti varžovo bazę ar Įtakos taškus? Ir tai tik keletas pasirinkimų su kuriais susidursite šiame žaidime. Greičiausiai iš pat pradžių į tai net neatkreipsite dėmesio, tačiau kuo ilgiau žaisite, tuo daugiau galimybių pastebėsite. Žaidimas pasižymi dideliu peržaidžiamumu.

Šį žaidimą taip galima rasti internete ir mobiliesiems įrenginiams ir net PC:

Leidimo info.
Leidėjas White Wizard Games Autorius Robert Dougherty, Darwin Kastle Produkto kodas WWG001 Išleidimo data 2014
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos