Spyrium
12+
76 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

29.99 €

Spyrium

„Spyrium“ – stalo žaidimas, kurio veiksmas vyksta išgalvotame pasaulyje. Anglija buvo pakeista į stimpanko aplinką. Žaidėjų tikslas žaidime - statyti gamyklas ir darbininkų pagalba pagaminti spyriumo kristalus. Spyriumo pagaminimas viename fabrike, o jo apdorojimas kitame, leis jums pelnyti pergalės taškų. Šiuos kristalus taip pat bus galima ir nusipirkti, bet jie yra reti bei labai brangūs. Turėsite sunkiai dirbti, kad galėtumėte juos nusipirkti.

Kiekvieno raundo metu žaidėjai atliks tam tikrus veiksmus. Šiuos veiksmus galima suskirstyti į du skirtingus etapus: įdarbinimo etapas (The Placement Phase) ir aktyvacijos (The Activation Phase). Įdarbinimo metu siųsite savo darbininkus atlikti tam tikrus darbus, o aktyvavimo etape galėsite nuimti savo darbininkus iš prekyvietės ir aktyvuoti pastatus savo kaimynystėje.

Kiekvieną kartą prekyvietėje bus 9 kortos. Iš viso yra trys skirtingi kortų tipai: pastatai (Buildings), meistriškumai (Techniques), veikėjai (Characters).

Statiniai yra pastatomi jūsų kaimynystėje iš karto po jų įsigyjimo. Dauguma jų  yra susiję su pergalės taškais. Kasyklos yra skirtos, kad išgautumėte spyriumą (antrą žaidimo resursą po pinigų). Gamyklos, dirbtuvės ir laboratorijos spyriumą paverčia į pergalės taškus. Universitetai jums suteiks taip pat pergalės taškų, kai juos pastatysite. Darbininkų klasės kaimynystė leis panaudoti po naują darbininką kiekvieną ėjimą. Rezidencijų pagalba galėsite atlikti tam tikrus veiksmus, kurie padidins jūsų pajamas kiekvieną ėjimą.

Meistriškumo kortos yra puikus būdas gauti pergalės taškus už pinigus. Negana to, šios kortos suteikia papildomų privalumų visame likusiame žaidime. Įvairios veikėjų kortos jums suteiks tam tikrų naudingų dalykų.

Kai jūs aktyvuosite savo darbininką prekyvietėje, galėsite pasirinkti, kurią iš dviejų gretimų kortų panaudoti. Darbininką galima pašalinti ir už pinigų gavimą. Šių veiksmų poveikis priklausys nuo kitų darbininkų, esančių šalia tos pačios kortos. Pavyzdžiui, norėdami pašalinti savo darbininką (esantį prie penkių kitų darbininkų) už pinigus, uždirbsite 5 pinigus. Jei norėsite aktyvuoti tam tikrą kortą, jos kaina taip pat priklausys nuo darbininkų skaičiaus prie šios kortos.

„Spyrium“ – labai lankstus žaidimas, leidžiantis žaidėjams patiems nuspręsti, kada jie nori atlikti darbininkų panaudojimo ir kortų aktyvavimo veiksmus. Visi žaidimo veiksmai yra labai svarbūs. Žaidimą laimės tas žaidėjas, kuris sugebės geriausiai panaudoti ribotus darbininkų, pinigų ir spyriumo išteklius.

Leidimo info.
Leidėjas Asmodee Autorius William Attia Produkto kodas ASMSPYR01 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos