Splendor
10+
30 min.
2-4

Šeimos

Mechanika

Statymas

Resursų valdymas

Kombinacijų traukimas

Komponentai
40

Monetos

9

Tokenai

90

Kortos

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Splendor

„Splendor“ stalo žaidime tapsite pirkliais renesanso epochoje. Panaudodami brangakmenius gausite išradimus, kurių pagalba pelnysite naujų vertingų brangenybių. Nauji brangakmeniai sumažins jūsų apsipirkimų kainas ir patrauks didikų dėmesį.

Tikslas žaidime – surinkti 15 taškų, kurie būtų verti kasyklų, transportavimo, parduotuvių ir didikų kortomis. Visa tai pelnysite brangakmeniais. Iš viso yra penkių rūšių vertingi akmenys: juodi, mėlyni, raudoni, žali ir balti.

Savo ėjimo metu žaidėjas gali atlikti vieną iš šių keturių veiksmų:

  • Paimti 3 skirtingus brangakmenius.
  • Paimti 2 tos pačios spalvos brangakmenius (veiksmas galimas tik esant 4 ir daugiau tos pačios spalvos brangakmeniams).
  • Rezervuoti vieną kasyklos, transportavimo ar parduotuvės kortą bei gauti specialų auksinį žetoną (maksimalus rezervuotų kortų skaičius – 3).
  • Pirkti kortą. Pasirinkti galėsite iš trijų skirtingų tipų kortų. Pirkimo kaina – tai tam tikri brangakmeniai. Nors dauguma kortų yra vertos pergalės taškų, tačiau jos suteiks ir tam tikrų bonusų, kurių dėka pirkimas ateityje jums kainuos gerokai pigiau.

Jei jums nusišypsos sėkmė ar būsite gerai organizuoti, jus gali aplankyti didikas. Šis svarbus asmuo yra vertas 3 pergalės taškų. Kilmingojo kortą gausite tokiu atveju, jei įvykdysite jo reikalavimą.

„Splendor“ – greitas, taktiškas ir smagus stalo žaidimas. Rinkite brangakmenius ir sumaniai juos panaudokite!

Leidimo info.
Leidėjas Asmodee Autorius Marc Andre Produkto kodas ASMSCSPL01 Išleidimo data 2014
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos