Spartacus: A Game of Blood & Treachery
17+
150 min.
3-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Spartacus: A Game of Blood & Treachery

„Spartacus: A Game of Blood & Treachery” stalo žaidimas yra sukurtas pagal populiarų TV serialą „Spartakas: kraujas ir smėlis“. Šis stalo žaidimas yra įdomus savo sudėtingomis schemomis ir kruvinomis kovomis. Kiekvienam žaidėjui atiteks tam tikros šeimos valdymas romėnų mieste Capua. Visos šeimos kovoja dėl įtakos ir Romos palankumo. Įvairiomis politinėmis schemomis ir kombinacijomis bei didingomis kovomis smėlėtuose arenose, vesite savo dinastiją į šlovę. Žaidime bus įvairūs resursai, kuriais galėsite disponuoti. Sargybiniai jus apsaugos nuo priešininkų sukurtų klastingų schemų. Vergai prižiūrės jūsų namų ūkį ir uždirbs jums aukso. Tuo tarpu gladiatoriai kovos arenose dėl asmeninės garbės ir savo šeimos įtakos didinimo.

Žaidimas yra žaidžiamas raundais, o kiekvienas raundas susideda iš 3 skirtingų fazių:

  • Intrigos fazė (The Intrigue Phase). Šiame etape žaidėjai sukuria savo schemas, bandydami padidinti savo sėkmę, o tuo tarpu savo varžovams – pakenkti. Šios schemos ir įvairūs reagavimai yra pavaizduoti kortose, kurias rasite intrigų kortų kaladėje. Žaidėjai kontroliuos savo įtaką ir sukurs tam tikras schemas žaidime. Dažnai prašysite kito žaidėjo pagalbos arba net jį papirksite.
  • Prekybos fazė (The Market Phase). Šioje fazėje žaidėjai pirks, parduos ir iškeis savo vertingus dalykus (gladiatorius, vergus, inventorių ir sargybinius). Žaidėjai taip pat varžysis aukciono statymuose, kad gautų naujų vertingų dalykų. Turtai dar negarantuos sėkmės, nes čia bus galima blefuoti ir dėrėtis.
  • Arenos fazė (The Arena Phase). Čia bus rengiami kruvini žaidimai. Gladiatoriai iš dviejų priešingų stovyklų yra iškviečiami brutalioms kovoms dėl šlovės. Šį reginį simbolizuos miniatiūrų kova žaidimo arenos lentoje. Kovotojai ridens puolimo, gynybos ir greičio kauliukus, kad išsiaiškintų nugalėtoją. Kovotojai, kurie iš arenos išeis kaip nugalėtojai, gaus šlovės ir padidins įtakingumą.

Pagrindinis tikslas žaidime – tapti įtakingiausia šeima Capua mieste ir surinkti 12 įtakos taškų. Žaidimo eigoje žaidėjai papirkinės, nuodys, apgaudinės, vogs, šantažuos ir kenks vienas kitam. Aukso pagalba pirksite tam tikrus dalykus, kurie jus sustiprins.

Leidimo info.
Leidėjas Battlefront Miniatures Autorius Aaron Dill, John Kovaleski, Sean Sweigart Produkto kodas BMSPAR001 Išleidimo data 2012
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos