Shadow Hunters
13+
45 min.
4-8
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Shadow Hunters

„Shadow Hunters“ stalo žaidime žaidėjai turės slaptas veikėjų asmenybes: nakties pabaisas (Shadows),  žmones (Hunters) ir neutralius civilius veikėjus. Išsiaiškinkite kitų žaidėjų slaptas tapatybes ir sužinokite, kas yra jūsų sąjungininkai, o kas priešai!

Visi žaidimo veikėjai turi savo slaptą tikslą, kurį privalo įgyvendinti, jei nori laimėti žaidimą. Medžiotojai (Hunters) yra geri veikėjai, kurie stengiasi surasti ir nužudyti tamsos pabaisas. Nakties padarai yra blogi ir jų tikslas nužudyti medžiotojus ar kitus nekaltus civilius. Žaidime taip pat yra 4 neutralūs veikėjai, su savo unikaliomis pergalės sąlygomis.

Žaidimo eiliškumas susideda iš tokių etapų:

  1. Išridenate du kauliukus, sudedate rezultatą ir judate į to skaičiaus vietą žaidimo lentoje.
  2. Pajudėjus su veikėju, turite galimybę atlikti tos vietos tam tikrą veiksmą. Galėsite traukti baltą, juodą ar atsiskyrėlio kortą, paimti inventoriaus kortą iš kito žaidėjo ir pan.
  3. Galite atakuoti kitą šalia jūsų esantį veikėją. Išridensite du kauliukus (keturių ir šešių briaunų) ir atliksite tiek žalos, koks bus skirtumas tarp šių išridentų kauliukų.
  4. Galite visiems atskleisti savo tapatybę žaidime ir nuo to momento pradėti naudoti specialią veikėjo savybę.

„Shadow Hunters“ žaidime raktas į pergalę yra kuo greičiau identifikuoti savo pagalbininkus ir priešininkus. Kai tik jūsų tapatybė bus atskleista, tapsite visų savo priešininkų taikiniu.

Šiame paskutiniame žaidimo „Shadow Hunters“ leidime rasite 10 papildomų kortų: daugiau medžiotojų, nakties pabaisų ir civilių veikėjų kortų. Su dar didesniu skaičiumi veikėjų žaidimas taps dar labiau nenuspėjamas, o atpažinti kas yra kas žaidime - bus dar sunkiau!

Leidimo info.
Leidėjas Z-Man Games Autorius Išleidimo data Produkto kodas ZMG7030 Išleidimo data 2005
Foto galerija
Video apžvalgos