Seasons
14+
60 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

38.00 €

Seasons

Stipriausi karalystės burtininkai susirinko Argos miške. Čia vyksta legendinis turnyras, kuris trunka dvylika metų laikų. Po trejų metų varžybų bus išrinktas naujas Xidit karalystės vyriausiasis magas. Pasiruošk burtininke! Apsirūpink magiškais daiktais, pasitelk į pagalbą savo draugus ir būk pasirengęs naujam iššūkiui!

„Seasons“ – kortų ir kauliukų žaidimas, kuris susideda iš dviejų fazių.

Pirmoje fazėje reikia išsirinkti 9 kortas, kurias naudosite visame likusiame žaidime. Šios kortos suteikia specialių galių ir pergalės taškų. Po to šias 9 kortas reikia išdalinti po tris ir nuspręsti, kurias naudosite atitinkamuose metuose.

Antroje fazėje prasideda turnyras. Kiekvieno turo pradžioje yra išridenami tam tikro metų laiko kauliukai. Paeiliui kiekvienas žaidėjas išsirenka kauliuką ir po to atlieka jo veiksmą. Galimi veiksmai: gauti energijos, kristalų, padidinti žaidžiamų kortų skaičių, traukti naują kortą ar iškeisti žetonus į pergalės taškus. Taip pat galima žaisti kortomis iš rankų. Jos suteikia įvairių galių ir sugebėjimų. Už jas reikia sumokėti tam tikrą skaičių energijos arba kristalų. Kiekviena nepanaudota korta žaidimo pabaigoje jums atims pergalės taškų. Skirtingi metų laikai turi nevienodus kauliukus, todėl kiekvienas žaidėjas turi prisitaikyti prie šių skirtumų. Žaidimo pabaigoje skaičiuojami pergalės taškai už kristalus ir sužaistas kortas.

Stalo žaidimas „Seasons“ pasižymi nuostabiomis iliustracijomis, didele strategijų įvairove ir net 3 skirtingo sudėtingumo lygiais.

Leidimo info.
Leidėjas Asmodee Autorius Regis Bonnessee Produkto kodas ASMSEAS01EN Išleidimo data 2012
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos