Samurai
10+
30 min.
2-4

PvP

Strateginis

Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

1

Žaidimo lenta

3

Tokenai

4

Žaidėjų lentelės

39

Miniatiūros

80

Žymekliai

47.00 €

Samurai

1336 metai. Japonijos imperatorius mėgina susigrąžinti prarastą įtaką. Karališkosios šeimos visiškai praradusios autoritetą ir likusios praktiškai be galios. Visoje šalyje, galingieji lordai vadinami – daimyo sukilo ir pradėjo dalintis įtaką šalyje. Žaidimo metu Jūs atstovaujate vienai iš lordų šeimų ir tik Jūsų sprendimai lems ar užkirsite kelią šalies susiskaldymui bei suvienysite šalį ar įtakos zonos taps kovos laukais.

Samurai yra visiems puikiai žinomo žaidimų autoriaus Reiner Knizia kūrinys. Žaidime Jūs būsite nukelti į senovės Japoniją, kurioje turėsite įgyti kuo daugiau palankumo tarp trijų frakcija – samurajų, valstiečių ir šventikų. Kiekviena frakcija žaidimo metu yra reprezentuojama labai kokybiškais žymekliais – šalmu (samurajai), ryžių ryšulėliu (valstiečiai) ir Budos statulėlės (šventikai). Žymekliai žaidimo metu yra išdėstyti žemėlapyje suskirstytame heksagonais, kuris vaizduoja Japoniją.

Žaidimo metu žaidėjai siekia surinkti kuo daugiau žymekliu ir taip pelnyti vienos iš frakcijų (o gal net ir visų trijų!) palankumą. Tam, kad didinti savo įtaką, žaidėjai žaidimo metu galės pasinaudoti įvairiomis pagalbomis kaip, kad roninų raitelių atakos, laivai arba stengtis įgyti įtaką diplomatiškesniais būdais.

Žaidimas trunka kol žemėlapyje nebelieka nei vienos frakcijos figūrėlės arba keturios figūrėlės buvo panaikintos nuo lentos dėl įtakos lygiųjų.
Žaidimo gale, žaidėjai lygina turimų figurėlių kiekį ir rūšį, lygindami jų „daugumas“ visose trijuose kategorijose. Lygiosios yra ganėtinai dažnas atvejis ir yra sprendžiamos lyginant turimas „mažumas“.

„Lengva išmokti, sunku įvaldyti“ taip būtų galima trumpai įvardinti Samurai žaidimą. Labai didelę reikšmę žaidime turi tai, kuriuo momentu Jūs sužaisite vieną ar kitą kortelę, kaip sugebėsite „atkirsti“ priešininką nuo norimos įtakos žymeklio ir t.t Samurai žaidimo metu naudojamos užsklandos, neleidžia priešininkams matyti kaip sekasi Jums ir tik priimti savalaikiai strategiškai palankūs sprendimai leidžia siekti pergalės.

Leidimo info.
Leidėjas Fantasy Flight Games Autorius Reiner Knizia Produkto kodas Išleidimo data 1998
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos