Russian Railroads
12+
90 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Russian Railroads

Stalo žaidime „Russian Railroads“ varžysitės tarpusavyje stengdamiesi pastatyti didžiausią ir moderniausią geležinkelių tinklą Rusijoje. Žaidėjai panaudos savo darbininkus, kurie atliks įvairius darbus ir užduotis. Šiame žaidime nėra jokių resursų, kaip dažnai pasitaiko kituose panašaus pobūdžio žaidimuose. „Russian Railroads“ žaidime svarbiausias tikslas – sėkmingas pergalės taškų generavimas.

Kiekvienas žaidėjas turės po savo žaidimo lentą, kurioje yra pavaizduotos tam tikros geležinkelių atkarpos. Šios geležinkelių linijos yra pažymėtos langeliais. Pasiekdami tam tikrus langelius pelnysite pergalės taškus ar gausite įvairius bonusus. Pavyzdžiui patobulindami kelią, einantį iš Maskvos į Sibirą, ir pasiekdami 2 langelį – atrakinsite pilkos spalvos geležinkelių dalis. Šios dalys jums leis ištobulinti jūsų geležinkelių liniją į dar didesnes aukštumas. Yra ir kitas būdas tobulinti savo linijas – įsigyti garvežius ir juos panaudoti. Garvežiai turi savo vertes ir yra sunumeruoti nuo 1 (drezina) iki 9 (galingas lokomatyvas). Šių garvežių pagalba galėsite gauti įvairius technologinius patobulinimus bei pelnyti pergalės taškus, priklausomai nuo traukinio ir kelio kombinacijos.

Žaidime taip pat siųsite savo darbininkus atlikti tam tikrus veiksmus. Galėsite industrializuoti savo žaidimo lentą gamyklomis. Visa tai simbolizuos augančią pramoninę galią, kuri yra susijusi su jūsų geležinkelių tinklu. Šis žaidimo elementas jums leis taip pat pelnyti pergalės taškų. Negana to, kiekviena gamykla turi tam tikrą bonusą, kurį gausite jei industrializacijos žymeklis jį pasieks.

„Russian Railroads“ galėsite pasisamdyti ir inžinierių! Žaidimo pradžioje atsitiktine tvarka išrinksite inžinierius. Kiekvieną ėjimą vieną iš šių inžinierių bus galima pasisamdyti ir išskirtinai jį panaudoti visame likusiame žaidime. Žaidimo pabaigoje žaidėjas turintis daugiausiai inžinierių pelnys papildomus pergalės taškus.

Kiekvieno raundo pabaigoje žaidėjai pasiskaičiuos pergalės taškus savo žaidimo lentoje: už tris geležinkelių linijas ir industrializacijos pasiekimus. Žaidime taip pat yra labai daug vienkartinių bonusų, kuriuos gausite įvykdę tam tikrą sąlygą. Inžinieriai ir gamyklos taip pat gali duoti pergalės taškų. Galiausiai žaidime yra kortos su slaptomis pergalės taškų sąlygomis, kurias įgyvendinę taip pat pelnysite taškų.

„Russian Railroads“ žaidime yra daug skirtingų kelių link pergalės. Tai puikus planavimo, strategijos, optimizavimo ir darbininkų panaudojimo stalo žaidimas. Ar jūsų imperija įveiks iššūkius ir taps žaidimo nugalėtoja?

Leidimo info.
Leidėjas Z-Man Games Autorius Helmut Ohley, Leonhard Orgler Produkto kodas ZMG71390 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos