Roll for the Galaxy
13+
45 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

55.00 €

Roll for the Galaxy

„Roll for the Galaxy“ – stalo žaidimas apie kosminės imperijos kūrimą ir vystymą. Tai populiaraus „Race for the Galaxy“ žaidimo versija su kauliukais.

Kaip ir originaliajame kortų žaidime - čia jums reikės plėtoti savo tarpgalaktinę imperiją. Užkariausite kitas planetas, transportuosite resursus, tobulėsite mokslo ir politikos sferose. Žaidimas yra žaidžiamas keletą raundų, kurių metu pasirinksite tam tikrus veiksmus ir juos atliksite. Žaidimas baigiasi, kai vienas iš žaidėjų pastato dvyliktą plytelę arba baigiasi pergalės taškų žetonai.

Išridentus kauliukus reikia susidėti pagal rezultatus į specialią fazių juostą. Tada slapta pasirinksite, kurią fazę norėsite atlikti. Kuo daugiau bus kauliukų, tuo bus ir didesni šansai atliktį šį veiksmą sėkmingai.

Iš viso yra penkios skirtingos fazės. Bus žaidžiamos tik tos, kurios bus pasirinktos. Tyrinėjimas (Explore) leis žaidėjams ieškoti naujų planetų ir patobulinimų, arba gauti valiutos – kreditų. Plėtojimasis (Develop) ir kolonizacija (Settle) leis jums už sumokėtą mokestį pasistatyti išradimus ir planetas. Produkcijos (Production) veiksmu bus galima pagaminti resursus ant leistinų planetų. Transportavimo (Ship) fazėje parduosite resursus į kreditus arba pergalės taškus.

Vieną kartą per raundą galima panaudoti diktatą (Dictate), kad pakeistumėte kauliuko rezultatą į kitą jūsų pasirinktą kauliuko pusę. Kartais šis manevras gali jums brangiai kainuoti, ypač tada kai nėra daug kauliukų. Bet kai jums labai reikia tam tikro veiksmo, tai puikus būdas jį gauti.

Panaudoti kauliukai keliauja pas miestiečius (Citizenry), bet gali būti sugrąžinti už vieną kreditą raundo pabaigoje. Visi nepanaudoti kauliukai keliauja atgal į jūsų puoduką. Žaidimo eigoje pasistatydami naujas planetas ir įvairius patobulinimus gausite daugiau žaidimo kauliukų, kreditų ar pergalės taškų.

„Roll for the Galaxy“ patiks visiems „Race for the Galaxy“ fanams, arba tiems stalo žaidimų mėgėjams, kurie nori išbandyti kažką naujo ir inovatyvaus.

Leidimo info.
Leidėjas Rio Grande Games Autorius Tom Lehmann, Wei-Hwa Huang Produkto kodas RGG492 Išleidimo data 2014
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos