Roll For It! Red Edition
8+
30 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

14.99 €

Roll For It! Red Edition

„Roll For It!“ – nesudėtingas kortų ir kauliukų žaidimas visai šeimai. Kiekvienas žaidėjas pradės žaidimą su 6 kauliukais ir 3 užduočių kortomis, kurios bus atverstos ir padėtos ant stalo. Žaidėjai paeiliui atliks tokius veiksmus: ridens visus savo rankoje turimus kauliukus, o po to išridentus tam tikrus kauliukus padės ant atitinkamų kortų.

Jei žaidėjas užpildo visą kortą savo žaidimo kauliukais – tas žaidėjas gauna šią kortą ir susigrąžina visus savo kauliukus. Kiekviena korta yra verta tam tikrą skaičių pergalės taškų. Pirmas žaidėjas, kuris surenka 40 ir daugiau taškų kortomis - laimi žaidimą!

„Roll For It!“ yra dvi skirtingos versijos (raudona ir violetinė). Raudonoje žaidimo versijoje kauliukai yra permatomi, tuo tarpu violetinėje versijoje – įprasti. Kortos yra skirtingos tarp šių versijų. Su viena žaidimo versija galima žaisti iki 2-4 žaidėjų, o jei sujungsite skirtingas žaidimų versijas, tada galėsite žaisti net iki 8 žaidėjų!

„Roll For It!“ – tai linksmas, lengvas ir greitas žaidimas. Kauliukų ridenimas ir jūsų priimti sprendimai privers nė vieną žaidimo dalyvį nusišypsoti ar net nusijuokti.

Leidimo info.
Leidėjas Calliope Games Autorius Chris Leder Produkto kodas CLP123 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos