Rokoko
12+
90 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Rokoko

Rokokas – valdančios klasės dailės ir architektūros stilius, kuris susiformavo XVIII a. Prancūzijoje ir vėliau išplito visoje Europoje. Šiame laikotarpyje didelis dėmesys buvo skiriamas madai. Drabužių stilius išsiskyrė savo įnoringumu, detalių gausa ir lengvumu.

Stalo žaidimas „Rokoko“ jums siūlo nusikelti į Liudviko XV valdomą Prancūziją, į Rokoko erą! Artėja didelis renginys, o jūsų klientai į jus kreipiasi su įvairiausiais prašymais: elegantiško palto sukūrimas, stulbinančios suknelės pasiuvimas ar paprasčiausias kreipimasis paaukoti šventės fejerverkams. Greitai suvoksite, kad tai ne tik drabužių gamybos verslas – tai ir prestižinės šios eros vystymasis bei jos kūrimas.

Kiekvieno ėjimo metu turėsite pasirinkti tris darbininkus, kuriems pavesite atlikti tam tikras užduotis: pasamdyti naują darbininką, pirkti resursus, pagaminti drabužį arba investuoti į dekoracijas. Deja, ne kiekvienas jūsų darbininkas sugebės atlikti visas užduotis, todėl turėsite sumaniai panaudoti savo tarnautojus. Darbininkų pagalba galite gauti unikalių bonusų ar tokių bonusų, kurie jums generuos prestižo (pergalės) taškus.

Žaidime yra įdomi darbininkų kortų panaudojimo technika. Pradėdami žaidimą turėsite išsirinkti tris darbininkus iš penkių galimų ir su jais atlikti veiksmus. Kito ėjimo metu turėsite likusias dvi kortas bei galėsite iš trijų panaudotų kortų išsirinkti vieną ir susigrąžinti. Kai rankoje turėsite 6 kortas, galėsite sužaisti pasirinktomis trijomis, o likusias tris pasilikti. Šis žaidimo elementas turėtų patikti visiems, kurie mėgsta planuoti ir kuo efektyviau sužaisti turimomis kortomis.

Žaidimo lentoje yra pavaizduota nuostabi pilis su savo gražiomis statulomis, dekoracijomis bei fantastiškais balkonais. Visi žaidimo komponentai yra gražūs, tvirti ir spalvoti - puikiai perteikiantys Rokoko laikotarpį.

Žaidimas tęsiasi septynis randus, po kurių yra atliekamas galutinis taškų skaičiavimas. Prestižo taškai yra gaunami už tam tikrus darbininkų bonusus, už drabužius ir paaukotas dekoracijas. Žaidėjas surinkęs daugiausiai prestižo taškų laimi žaidimą.

Leidimo info.
Leidėjas Pegasus Spiele Autorius Matthias Cramer, Louis Malz, Stefan Malz Produkto kodas PEG54525G Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos