Robinson Crusoe Adventure on the Cursed Island - Voyage of the Beagle (Vol 1.)
10+
120 min.
1-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Robinson Crusoe Adventure on the Cursed Island - Voyage of the Beagle (Vol 1.)

Buvo šaltas ir lietingas rytas kai kapitonas Robertas Fitzrojus įžengė į HMS Beagle laivo denį. Jis net neįsivaizdavo, kad tai bus viena žymiausių jūros ekspedicijų žmonijos istorijoje. 1831 metų gruodžio 27 diena buvo pirmoji ekspedicijos diena. Laivo įgulą sudarė 73 žmonės, kapitonas ir jaunas 22 metų mokslininkas – Čarlzas Darvinas. Viskas prasidėjo nuo šio šalto gruodžio ryto, kada HMS Beagle laivas paliko Plimuto uostą...

„The Voyage of the Beagle“ – neįtikėtinas žygis ir nuotykiai stalo žaidimui „Robinson Crusoe“. Nuostabu yra tai, kad visi nuotykiai vyks pagal realius įvykius bei faktus, kurie nutiko 1831-1836 metais. Visi šie įvykiai leido sukurti evoliucinę gyvųjų organizmų natūralios atrankos teoriją (angl. Theory of Evolution). Šios ekspedicijos metu atlikti tyrimai įkvėpė Čarlzą Darviną parašyti darbą apie augalų ir gyvūnų kaitą bei kilmę (angl. Origin of Species).

Žaidėjai taps HMS Beagle laivo įgulos nariais su Čarlzu Darvinu priešakyje. Naujuose žaidimo scenarijuose turėsite padėti jaunam mokslininkui jo tyrinėjimuose. Šiame žaidimo papildyme teks įveikti įvairius legendinės ekspedicijos iššūkius!

„The Voyage of the Beagle“ rasite 5 naujus scenarijus:

  1. Turėsite padėti Darvinui surinkti nepaprastus gamtos mėginius.
  2. Taisysite laivą, kuris buvo sugadintas per ekspediciją.
  3. Atsidursite tarp didelių vandenyno bangų, kur turėsite įveikti nuožmią audrą.
  4. Nusikelsite į vieną iš salų, kurioje tyrinėsite vietinių genčių kultūrą.
  5. Paskutiniame scenarijuje bandysite išgyventi epidemiją, kuri naikina įgulą ir visus brangius per ekspediciją rastus gamtos mėginius.

Su šiais penkiais naujais žaidimo scenarijais žaidimas dar ilgai neatsibos ir leis jums išgyventi realius istorinius įvykius. Pasiruoškite ir nerkite į nuotykius!

Leidimo info.
Leidėjas Z-Man Games Autorius Ignacy Trzewiczek, Marion Heuser, Robert Masson Produkto kodas ZMG71251 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Video apžvalgos