Pick A Pig
8+
15 min.
1-5
Mechanika
Komponentai
96

Kortos

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Pick A Pig

„Pick a Pig“ – puikus stalo žaidimas ir mažiems, ir dideliems! Šis nedidelis kortų žaidimas jums suteiks daug linksmų akimirkų.

Žaidimo pradžioje išmaišysite korteles ir priklausomai nuo žaidėjų skaičiaus, jas išdėliosite  į eiles 5x6 arba 7x7. Žaidimo kortelėse yra pavaizduoti paršiukai su penkiais skiriamaisiais bruožais dvejose skirtingose būsenose: didelis/mažas, šviesus/tamsus, viena/dvi rankos, be/su akiniais nuo saulės, be/su kukurūzų spragėsiais. Visi žaidėjai gaus po vieną slaptą iš šių kortelių. Paskelbus žaidimo pradžią, visi žaidėjai atsiverčia savo slaptą kortelę ir pradeda rinkti kitas korteles. Renkamos kortelės turi būti identiškos turimai viršutinei kortai rankoje arba su vienu skirtumu. Renkant korteles, jų požymiai vis labiau išsiskirs ir reikės ieškoti naujų tinkamų kortelių savo turimai paskutinei kortelei.

Kai vienas iš žaidėjų pagalvos, kad jau nebegali surasti sau tinkamos kortelės, sušuks „STOP!“. Žaidimo raundas pasibaigs, o visi žaidėjai susitikrins savo kortų krūveles, ar nepadarė klaidos. Žaidėjas padaręs klaidą, netenka visų savo surinktų kortelių. Žaidėjas, kuris sušuko „STOP!“ ir nepdarė klaidos gauna dar vieną papildomą kortelę. Žaidimas yra tęsiamas iki kol baigiasi kortelės. Žaidimą laimi tas žaidėjas, kuris surinko daugiausiai kortelių.

Stalo žaidimą „Pick a Pig“ galite žaisti kartu su „Pick a Dog“ žaidimu. Šiems žaidimams galioja tos pačios taisyklės. Sujungus šiuos žaidimus, galėsite žaisti iki 8 žaidėjų ir atsiras dar vienas skiriamasis bruožas tarp kortelių – skirtinga gyvūno nosis.

„Pick a Pig“ – greitas ir lengvai išmokstamas žaidimas. Šis žaidimas padės jums išlavinti atmintį, sprendimų priėmimą, eilės nustatymą ir reakcijos įgūdžius.

Leidimo info.
Leidėjas Gryphon Games Autorius Torsten Landsvogt Produkto kodas FRD101404 Išleidimo data 2012
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos