Pathfinder Adventure Card Game
13+
90 min.
1-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

55.00 €

Pathfinder Adventure Card Game

„Pathfinder Adventure Card Game“ stalo žaidimas leis jums įžengti į nuotykių ir pilną pavojų pasaulį. Šis žaidimas yra komandinio tipo, kurį gali žaisti iki 4 žaidėjų. Kiekvienas žaidėjas turės savo unikalų veikėją, kuris bus sudarytas iš kortų kaladės ir tam tikrų statistinių konfigūracijų. Vaidmenų žaidimų (RPG) mėgėjai čia atras daug panašumų į šį žanrą – veikėjų klasės žaidime yra kario, burtininko, sukčiaus ir pan., o įvairūs skaičiai charakterizuoja veikėjų jėgą, vikrumą, intelektą ir t.t. Jūs tobulinsite savo veikėją gaudami naujus daiktus, pagalbininkus, burtažodžius bei ginklus. Visa tai gausite tyrinėdami ir įveikdami įvairius iššūkius. Vėliau galėsite savo kortų kaladę keisti ir pritaikyti individualiems poreikiams.

Žaidimą galima žaisti 2 skirtingais būdais: paprastą scenarijų arba kampanijos žaidimą. Paprastą scenarijų pradėsite žaisti su savo veikėjo 15 kortų kalade. Išsirinksite tam tikrą scenarijų, kuriame bus tam tikros vietovės ir pagrindiniai herojų priešininkai. Kiekviena vietovė turi kitą atskirą kortą, kuri nurodo kokios 9 kortos patenka į šią vietovę. Šios specifinės kortos yra parenkamos atsitiktiniu būdu. Žaidime yra 30 kortų kaladė, kuri atstoja laikmatį. Kiekvieno ėjimo metu atversite po vieną kortą ir jei pasibaigs ši kortų kaladė – jūs pralaimėsite žaidimą. Per savo ėjimą pasirinksite vieną vietovę ir į ją vyksite. Po to atversite viršutinę kortą, kuri lieps atlikti tam tikrą veiksmą (išridenti kauliukus ir pan.). Priklausomai nuo kauliukų išridenimo įvyks geri arba blogi įvykiai. Šio žaidimo variante nėra išsaugojimo, todėl žalos gavimas privers jus išsimesti kortas iš rankų ar savo kortų kaladės. Jei nebeliks kortų jūsų kaladėje – jūsų herojus numiršta.

Turbūt didžiausias žaidimo smagumas - kampanijos žaidimo variantas, kuris leis tobulinti jūsų veikėją! Kampanijos eigoje galėsite pagerinti savo kortų kaladę, padidinti statistinius parametrus ar gauti papildomų kortų į kaladę. Galėsite stebėti, kaip tobulėja jūsų herojus, įgauna naujų galių ir sugebėjimų.

Jūsų nuotykiai prasidės su pagrindine žaidimo pakuote, kurioje rasite beveik 500 žaidimo kortų! Šioje pakuotėje taip pat rasite pirmąjį žaidimo skyrių, kuris jums pasiūlys ištyrinėti įdomias vietoves, susikauti su monstrais, sumedžioti piktadarius bei surasti krūvas įvairiausių ginklų, šarvų, užkeikimų ir pan.

„Pathfinder Adventure Card Game“ nuotykiai niekada neišblės, nes planuojama kas du mėnesius išleisti nuotykių (Adventure) kortų papildymų pakuotes. Šios pakuotės sudarytos iš 110 kortų, kuriose yra nauji scenarijai, monstrai, piktadariai, ginklai ir t.t.

Sklinda baisūs gandai, kad piktasis valdovas sugrįžo, bet istorija apie tai dar nėra parašyta…ir tik jūs nulemsite šios istorijos pabaigą!

Leidimo info.
Leidėjas Paizo Publishing Autorius Chad Brown, Tanis O‘Connor, Paul Peterson, Mike Selinker, Gaby Weidling Produkto kodas PAI6000 Išleidimo data 2013
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos