Pandemic: The Cure
8+
30 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Pandemic: The Cure

„Pandemic: The Cure“ – kauliukų žaidimas pagal populiarų to paties pavadinimo stalo žaidimą „Pandemic“. Pasiruošti žaidimui užtruksite vos minutę, o žaidimo partiją sužaisite vos per pusvalandį. Kaip ir pagrindiniame stalo žaidime, taip ir šiame, jūs gelbėsite pasaulį ir visą žmoniją nuo keturių mirtį nešančių ligų. Jūs ir jūsų komanda bandysite suvaldyti epidemiją įvairiuose žemyno dalyse, tyrinėsite ir išrasite vaistus.

Žaidėjai ėjimo metu ridens kauliukus ir atliks tam tikrus veiksmus. Galėsite skraidyti ir plaukioti tarp šešių didžiųjų pasaulio populiacijos centrų. Šiose vietovėse naikinsite ligas, imsite mėginius ir bandysite sukurti vaistus. Kiekvienas žaidėjas turės tam tikrą veikėją su savo unikaliais kauliukais ir savybėmis. Turėsite puikiai išnaudoti jų specializacijas, jei norėsite laimėti žaidimą. Pavyzdžiui, ekspeditorius gali panaudoti kauliuką ir vieną iš žaidėjų nuskraidinti į bet kurią kitą žemyno dalį. Žaidėjai gali ridenti kauliukus tiek kartų, kiek nori, tačiau kuo daugiau kartų perridensite kauliukus, tuo bus didesnė tikimybė epidemijos provėržiui.

Kiekvieno ėjimo pabaigoje yra išridenamas naujas infekcijų kauliukas, kuris nustato kurioje vietovėje ir kurio tipo liga išplis. Jei viename regione susikaupia trys vienodi kauliukai – įvyksta epidemijos protrūkis, kuris išplinta į gretimus regionus. Kuo daugiau įvyks tokių protrūkių, tuo daugiau žmonių susirgs ir pralaimėsite žaidimą. Jei spėsite išrasti visus vaistus – laimėsite ir išgelbėsite žmoniją!

Leidimo info.
Leidėjas Z-Man Games Autorius Matt Leacock Produkto kodas ZMG71150 Išleidimo data 2014
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos