Pandemic Legacy: Season 1 (Blue)
13+
60 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Pandemic Legacy: Season 1 (Blue)

Pasaulis žlunga. Keturios mirtį nešančios ligos plinta Žemėje. Negana to, viena iš ligų tampa vis labiau ir labiau atspari taikomai medicinai. Ar jūs pasiruošę išgyventi ir apsaugoti žmoniją nuo pandemijos?

„Pandemic Legacy“ – tai komandinis kampanijos formato stalo žaidimas. Priešingai nei daugumoje stalo žaidimų, kur kiekvieną kartą veiksmas vyksta iš naujo, šiame „Pandemic Legacy“ žaidime tam tikri elementai bus perkelti į kitas žaidimo partijas. Žaidėjų priimti sprendimai iš vieno žaidimo seanso bus perkelti į kitus. Unikali žaidimo patirtis ir įspūdžiai garantuoti!

Sužaisti pilną „Pandemic Legacy“ sezoną užtruksite apie 12-24 žaidimo seansus, priklausomai nuo to kaip seksis jūsų žaidėjų grupei. Žaidimo pradžia yra labai panaši į originalųjį „Pandemic“ žaidimą: specialistai kovos prieš ligas, keliausite iš vieno miesto į kitą, bandysite išrasti reikalingus vaistus.

Žaidėjai savo ėjimo metu gali atlikti keturis veiksmus: keliauti iš vienos vietos į kitą, statyti pastatus (tyrinėjimų stotis), sumažinti ligos protrūkį, pasikeisti kortomis su kitu žaidėju, išrasti vaistus nuo pražūtingos ligos (reikia penkias vienodos spalvos kortas išmesti tyrinėjimų stotyje). Kiekvienas žaidėjas atstovaus tam tikrą specialistą, kuris turi kažkokį unikalų sugebėjimą.

Žaidėjui atlikus veiksmus yra ištraukiamos dvi kortos. Tarp šių kortų gali būti epidemijos kortų, kurios padidins epidemiją ir pagilins krizę. Tam tikrais atvejais gali įvykti ir ligos protrūkis, kuris smarkiai išplis į gretimus regionus. Negana to, į smarkiai užkrėstus miestus bus sudėtinga atvykti dėl didesnio panikos lygio.

Kad įveiktumėte žaidimo seansą, reikia įvykdyti mėnesio užduotis. Jei pavyksta – pereinate į kitą etapą. Nesėkmės atveju turite pakartoti seansą su palankesnėmis įvykių kortomis.

Žaidimas yra modifikuojamas ir kartais jums reikės pasirašyti ant tam tikrų žaidimo dalių, užklijuoti lipdukus ant kortų ar žaidimo lentos. Kartais gali tekti net gi suplėšyti ir sunaikinti kortą! Kiekvieno seanso pabaigoje bus galima pasirinkti pora patobulinimų, kurie jums pravers kitose žaidimo partijose. Keletas žaidimo elementų yra paslėpti specialiose pakuotėse. Žaidimo eigoje rasite instrukcijas kada šias pakuotes praplėšti ir pradėti naudoti naujus žaidimo elementus.

Kiekvieną žaidimo seansą-mėnesį jūsų laukia vis nauji siurprizai, o jūsų priimtų sprendimų rezultatai dar jausis ilgai. Ar jūsų komanda pajėgi įveikti virusus? Išgyvenkite ir patirkite tikrą įspūdį „Pandemic Legacy“ stalo žaidime!

Leidimo info.
Leidėjas Z-Man Games Autorius Matt Leacock, Rob Daviau Produkto kodas ZMG71170 Išleidimo data 2015
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos