Onirim
10+
15 min.
1-2

Šeimos

Solo

Mechanika

Kombinacijų traukimas

Komandinis

Komponentai
109

Kortos

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Onirim

Jūs esate sapnuotojas, pasiklydęs paslaptinguose labirintuose ir ieškote kelio, kuriuo galėtumėte pabėgti nuo jus lydinčių košmarų. Sapnas greitai baigsis, teks paskubėti, arba liksite įkalinti amžinai!

„Onirim“ yra skitas žaisti vienam arba dviems (komandoje) žaidėjams. Nepriklausomai nuo to, ar žaisite vienas, ar kartu su partneriu, žaidimo tikslas bus vienodas – pabėgti nuo jus persekiojančių košmarų. Būsite įstrigę sapne ir bandysite iš jo ištrūkti. Turėsite atrakinti aštuonias duris, kad pabėgtumėte iš sapno. Žaidime bus didžiulė kortų kaladė su kuria jums teks žaisti. Čia rasite aštuonias durų kortas, dvylika košmaro kortų ir labai daug įvairių spalvų bei simbolių kortų. Protingas kortų su simboliais panaudojimas bus jūsų raktas į sėkmę.

Jei atrakinsite visas aštuonias duris iki kol pasibaigs jūsų kortų kaladė – jūs laimėjote. Na o jei jums pasibaigs kortų kaladė, o neatrakintų durų vis dar bus – pralaimėjimas!

Savo ėjimo metu žaidžiate kortomis, o po to traukiate naujas kortas ir pasipildote iki penkių kortų. Svarbiausia žaidime yra sužaisti trijomis tos pačios spalvos kortomis. Tačiau šios kortos privalo tarpusavyje turėti skirtingus ženklų simbolius. Pavyzdžiui, jūs negalite turėti dviejų iš eilės kortų su mėnulio simboliais. Kai turėsite tris vienodos spalvos kortas su skirtingais simboliais, galėsite iš kortų kaladės susirasti tos spalvos duris. Iš viso yra keturios skirtingos spalvos žaidime.

Traukiant kortas iš kortų kaladės, greičiausiai neišvengsite košmarų (angl. Nightmares) kortų. Jei jau taip atsitiko, laukia sunkus apsisprendimas! Turėsite apsispręsti ką daryti: ar išmesti visas turimas kortas iš rankos, ar pašalinti penkias viršutines kortas iš kortų kaladės. Tačiau galite pašalinti košmaro kortą su kita korta, turinčia „rakto“ simbolį. Bet klausimas ar norėsite, nes korta su „rakto“ simboliu turi ir kitų panaudojimo galimybių. Didžiausia žaidimo įtampa ir bus tarp apsisprendimo, ar panaudoti raktą, kad panaikinti košmarą, ar geriau būtų paaukoti kitas kortas.

„Onirim“ kortų žaidime rasite ir tris mini papildymus: „The Book Of Steps Lost And Found“, „The Towers“ ir „Dark Premonitions And Happy Dreams“. Žaidimo iliustracijos siurrealistinės ir labai puikiai perteikiančios sapnų pasaulį.

Leidimo info.
Leidėjas Z-Man Games Autorius Shadi Torbey Produkto kodas ZMG4063 Išleidimo data 2010
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos