New Angeles
14+
120 min.
4-6
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

58.00 €

New Angeles

Naujasis Andželas – didžiausias ir turtingiausias miestas visoje Žemėje. „Kosminio lifto“ dėka iš čia galime nusigauti į Luną su nesibaigiančiomis helio atsargomis. Čia taip pat yra sutelktos pačios galingiausios ir įtakingiausios korporacijos. Žmonijos ateitis ir pažanga priklauso nuo šių bendrovių bei jų vystomų projektų.

Žaidime „New Angeles“ jums ir jūsų draugams bus priskirtas didžiulių korporacijų valdymas. Vykdysite susitarimus bei kursite draugiškus alijansus. Svarbiausia – finansinis pranašumas prieš savo konkurentus. Tačiau ne ką mažiau svarbu bus išlaikyti ir patį miestą patraukliu, kad žmonės būtų laimingi.

Svarbiausias dalykas žaidime – pinigai. Pagrindinis tikslas bus pelno didinimas išlaikant miestą ramiu ir nesukeliant kažkokių įtarimų ar nepasitenkinimų iš valdžios. Visiems žaidėjams atiteks atskirų bendrovių valdymas, tačiau vienam iš jų – slaptas federalisto vaidmuo.

Visų korporacijų pagrindinis tikslas bus pelno augimas ir pasitikėjimo pelnymas. Tuo tarpu federalistas sieks priešingų tikslų keldamas chaosą, maištą, smurtą. Visa tai vykdydamas sieks atkreipti  vyriausybinių organizacijų dėmesį. Kodėl federalistui taip svarbu atkreipti valdžios dėmesį? Tai įsitikinimas, kad geresnė ateitis kai verslą kontroliuoja vyriausybė.

Pelno siekimas, laimingos visuomenės kūrimas bei bandymai sumažinti federalisto įtaką žaidime „nugula“ žaidimo lentoje. Kiekvieną raundą bus sužaidžiama vertingo turto korta (asset). Aktyvusis raundo žaidėjas prie šios kortos galės pridėti atskirą savo pasiūlymą. Jei visiems žaidėjams šis pasiūlymas tinka, jis yra įvykdomas, o šio pasiūlymo teikėjas gauna vertingo turto kortą. Tačiau, kai pateiktas pasiūlymas kažkam iš kitų žaidėjų nepatinka, šis pateikia savo pasiūlymą. Tada vyksta balsavimas tarp žaidėjų kurį pasiūlymą pasirinkti. Derybos gali nuvesti iki didžiausių susitarimų, prievartos, manipuliacijos bei asmeninių baimių. Nors iš pažiūros „New Angeles“ žaidimas yra žaidžiamas tik su kortomis, žaidimo lenta bei tekstine informacija, tačiau didžioji dalis tikrojo žaidimo vyksta tarp pačių žaidėjų.

„New Angeles“ stalo žaidimas yra sukurtas Android visatoje ir yra skirtas žaisti 4-6 žaidėjams.

Leidimo info.
Leidėjas Fantasy Flight Games Autorius James Kniffen Produkto kodas FFGAD03 Išleidimo data 2016
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos