Mythic Battles
14+
45 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

48.00 €

Mythic Battles

Mitinė Graikija chaose: Atėnė ir Hadas kariauja tarpusavyje, narsieji jų herojai stoja į kovą vieni prieš kitus. Vadovaukite vienam iš legendinių generolų ir veskite savo fantastinę armiją į pergalę!

„Mythic Battles“ – tai taktinis miniatiūrų stiliaus kortų žaidimas. Žaidimas naudoja inovatyvią stalo žaidimuose sistemą, kuri leidžia tarpusavyje persipinti miniatiūrų, stalo žaidimų ir kolekcinių kortų žanrams. Kareivių armijas galima susikurti patiems, bet juos aktyvuosite traukdami kortas iš savo kortų krūvos.

Pradėsite žaidimą susikurdami savo kariuomenę ir mūšio lauką. Kiekvienas žaidėjas turės po 100 komplektavimo taškų, kuriuos panauduos renkantis karius iš savo pasirinktos frakcijos. Leistinas karių skaičius yra nuo 5 iki 10. Išsirinkus karį, paimsite jo kortą, manevro kortą ir žetoną.

Prasidėjus kovoms, jūs turėsite startinę 7 kortų ranką ir savo ėjimo metu trauksite tris kortas iš savo kortų krūvos. Karius galėsite aktyvuoti tik tuos, kuriuos turėsite savo rankoje. Kortų kaladėje bus 10 karo menų (Art of War) kortų, kurios leis jums surasti ir aktyvuoti norimus karius. Kiekvienas karys turi savo atakų tipus, veiksmus ir efektus. Visa tai žaidime yra įvardinta, kaip karių talentai. Norint panaudoti talentus, reikės turėti jėgos. Vienas įdomiausių žaidimo momentų – taktiškas karių judinimas žaidimo lentoje, ir jų atsidūrimas reikiamoje vietoje, reikiamu metu.

Šioje „Mythic Battles“ stalo žaidimo pakuotėje rasite dviejų rūšių armijas, kurios puikiai tiks žaidimams dviems arba keturiems žaidėjams. Taip pat rasite įvadinę kampaniją. Ateityje planuojama išleisti kitokių armijų ir karių.

Leidimo info.
Leidėjas IELLO Autorius Benoit Vogt Produkto kodas IEL51068 Išleidimo data 2012
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos