Mombasa
12+
90 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Mombasa

Kaip ir buvo galima tikėtis, Afrikos kompanijos iš rytų sparčiai vystėsi ir kėlėsi į vakarus. Prekybos tinklas taip greitai augo, kad deimantų kasyklos jau nieko nebestebino. Po kurio laiko tapo aišku, kad visą savo gautą pelną protingiausia yra investuoti Mombasoje.

„Mombasa“ – intensyvus strateginis stalo žaidimas XVIII amžiaus Afrikoje. Žaidime žaidėjai dalyvaus įmonių veikloje, kurios yra įsikūrusios Mombasoje, Keiptaune, Sant Luise ir Kaire. Plėsite prekybos tinklą per Afrikos žemyną ir stengsitės uždirbti daugiausiai pinigų!

Kompanijos, kurioms jūs dirbsite, buvo įkurtos dėl tam tikrų priežasčių: tyrinėjimų, prekybos ir kolonizacijos. Visa tai primena tamsųjį žmonijos laikotarpį – globalų kolonializmą.Visa tai tęsėsi apie penkis šimtus metų. Šis periodas dažniausiai yra siejamas su vergyste ir žmonių išnaudojimu.

Žaidimo autorius Aleksandras Pfisteris „Mombasoje“ pristato inovatyvią žaidimo eigą, kurią sudaro unikalus besikeičiantis kortų sužaidimas iš rankos. Kiekvieną raundą išsirinksite, kuriomis veiksmų kortomis žaisite, jas atversite ir atliksite veiksmus. Sužaistos kortos eis į panaudotų kortų krūvelę, o tuo tarpu anksčiau sužaistos kortos bus atstatytos vėlesniems raundams.

Nuimtas derlius iš jūsų plantacijų jums duos prekių. Nors jūsų vadovaujamos kompanijos ir bus įsikūrusios keliuose skirtinguose miestuose, tačiau jų vertė bus skirtinga. Viską nulems įtaka. Plėtra į naujas teritorijas yra gyvybiškai svarbi. Nors žaidimą žaidėjai pradės su identiškomis kortomis, tačiau vėliau gausite naujesnių ir daug galingesnių kortų. Dvipusės kompanijų lentelės kiekvieną žaidimo partiją paverčia vis kitokia ir su skirtingais iššūkiais!

Norėdami sužinoti daugiau istorijos, žaidimo „Mombasa“ kūrėjai rekomenduoja paskaityti Ričardo J. Reido knygą „History of Modern Africa: 1800 to the Present“.

Leidimo info.
Leidėjas Pegasus Spiele Autorius Alexander Pfister Produkto kodas PEG54562G Išleidimo data 2015
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos