MIL (1049)
12+
90 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

40.00 €

MIL (1049)

MIL (1049) – tai stalo žaidimas apie viduramžių visuomenę ir feodalinę santvarką. Šiame žaidime bus daug karo, vestuvių, vasalų, prekybos ir bažnyčios elementų. Čia jūsų šeima grumsis dėl prestižo ir įtakos.

Žaidime galėsite panaudoti dirbamus laukus ir nuimti derlių (gauti resursų). Taip pat galėsite samdyti karius ar turėti savo palikuonių. Bet tai tik pirmoji karta!  Jei jūsų įpėdinis bus vyras, jis galės vesti kito žaidėjo dukterį. Greičiausiai išsirinksite kuo turtingesnę nuotaką. Vienas iš pagrindinių strateginių faktorių žaidime – riterių mirtys ar jų pasitraukimai, užleidžiant vietą savo sūnums.

Pagrindiniai skiriamieji žaidimo bruožai - kombinacija tarp veiksmų pasirinkimo ir darbininkų panaudojimo. Žaidimas susideda iš 5 ėjimų. Kiekvienas ėjimas turi 5 skirtingus etapus:

  • Veiksmai (Actions). Šiame etape jūsų riteriai galės atlikti vieną iš penkių veiksmų. Galėsite gauti resursų ar samdyti karius. Taip pat galėsite padidinti savo šeimos gretas. Jei norėsite pretenduoti į tam tikras galios sferas, pasiųsite savo riterius į konkrečias vietas, tačiau nebegalėsite atlikti kitų trijų veiksmų. Paskutinis penktas veiksmas – ėjimo praleidimas.
  • Duoklės (Tributes). Nepanaudotos žemės duoda auksą, o lordai gauna maistą.
  • Politika (Political). Šiame etape yra bonusai šeimai, kuri turi daugumą keturiose iš šešių valdžios sferų.
  • Galios sferos (Power Spheres). Žaidėjai atliks savo riterių veiksmus kiekvienoje iš sferų. Iš viso yra 6 skirtingos vietos: vienuolynas, teismas, turgus, karas, kurija ir kryžiaus žygis. Vienuolynas -  lengviausia vieta atsikratyti vienišos moters. Teisme galėsite bandyti paversti vieną  priešininko riterį į vergą. Turguje vyks resursų prekyba. Karo zonoje riteriai galės atakuoti laisvus žemių plotus arba žemes, kurias valdo kiti žaidėjai. Sėkmės atveju pelnysite naujas žemes. Kurijos vietovėje aukosite pinigus bažnyčiai. Daugiausiai paaukojęs žaidėjas gaus 6 pergalės taškus. Išsiųsdami riterius į žygį, jį apsaugosite nuo žiemos.
  • Žiema (Winter). Tai kauliuko ridenimo etapas. Čia yra 50% tikimybė, kad išridensite labai sunkią žiemą, kuri nužudys visus riterius esančius be pilies ir žemės. O jei neturėsite savo įpėdinių, papildomai prarasite 4 pergalės taškus.

Žaidime teismų pagalba galėsite didinti savo įtaką, turguje užsiimsite resursų prekybą ar pasisamdysite darbo jėgą pilies statybai. Kovosite dėl žemių, o kurijai padėsite statyti katedrą. MIL (1049) stalo žaidime bus nė vienas skirtingas būdas pelnyti pergalės taškų.

Leidimo info.
Leidėjas HomoLudicus Autorius Jason Tagmire Produkto kodas HOM001 Išleidimo data 2011
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos