Might & Magic Heroes
12+
180 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Might & Magic Heroes

„Might & Magic Heroes“ – tai fantastinis nuotykių ir strategijos stalo žaidimas, kuris buvo sukurtas pagal populiarų to paties pavadinimo kompiuterinį žaidimą. Šį žaidimą gali žaisti nuo 2 iki 4 žaidėjų. Kiekvienas žaidėjas taps vienu iš keturių skirtingų frakcijų lyderiu, kurio tikslas – užkariauti ir valdyti Ashan‘o žemes.

Visi žaidėjai stengsis žaidime pelnyti tam tikrą skaičių galios taškų (Power Points). Žaidėjas, kuris pirmasis sugebės tai įvykdyti - laimės žaidimą. Žaidimas taip pat gali pasibaigti, jei baigiasi savaitės (Week) kortų kaladė. Tokiu atveju žaidimo nugalėtoju tampa tas žaidėjas, kuris turi daugiausiai galios taškų.

Žaidimo pradžioje kiekvienas žaidėjas turi pasirinkti frakciją už kurią jis žais. Frakcijos yra tokios: Prieglaudos, Nekropolio, Šventovės ir Tvirtovės. Pasirinkdami frakciją, gausite tris herojų kortas ir vieną sostinės lentelę. Taip pat gausite tam tikrą skaičių herojaus ir kontrolės figūrėlių, įgūdžių kortas ir galiausiai 4 veiksmų kortas. Žaidimo dalyviai paruoš žaidimo lentą, kurioje visas pagrindinis žaidimo veiksmas ir vyks. Pati žaidimo lenta yra modulinė ir yra sudaroma iš 16 skirtingų žemėlapio plytelių. Toks žaidimo lentos sudarymas žaidimą paverčia lankstų ir kintamą. Žaidėjai susidurs su vis kitokiais iššūkiais ir galimybėmis kiekvieną kartą bežaisdami. Žemėlapyje atrasite įvairias lokacijas - nuo labai svarbių, kurias kontroliuodami pelnysite pergalės taškus; iki mažiau svarbių, kurios jums suteiks tam tikrus vienkartinius bonusus. Žaidime jums kelią pastos įvairūs aplinkos elementai, monstrai ir padarai. Įveikę šias kliūtis galėsite keliauti toliau ir pasiekti norimas vietas.

Žaidimo partija trunka tam tikrą skaičių raundų. Žaidėjas savo ėjimo metu sužaidžia viena iš savo veiksmų (Action) korta. Kiekvienoje veiksmo kortoje yra tam tikri du veiksmai, bet tik vienas iš jų yra pasirenkamas ir įvykdomas. Žaidėjai gali aktyvuoti savo herojus ir su jais judėti po žaidimo lentą, kovoti prieš monstrus. Taip pat galite išplėsti savo sostinę (Capital) ir pasistatyti naujus pastatus bei pasisamdyti naujus karius savo armijai sustiprinti. Kovos vyksta panaudojant savo karių žetonus, žaidimo kauliuką ir specialią iniciatyvos lentelę. Galutinę kovos baigtį nulemia ne vien tik sėkmės faktorius išridenant žaidimo kauliuką, bet daug įtakos turi ir herojaus turimi įgūdžiai, armijos, artefaktai ir t.t. Nors herojai pagrinde kovos prieš įvairius padarus žaidimo lentoje, tačiau gali tekti pakovoti ir prieš kitų žaidėjų herojus. Kitų žaidėjų sostines nebus galima užimti, todėl čia nėra žaidėjų eliminavimo. Žaidime taip pat galėsite rinkti ir išgauti resursus. Specialūs pastatai, artefaktai ir įgūdžių kortos gali suteikti papildomų žetonų. Kuo aukštesnis bus jūsų sostinės lygis, tuo stipresnius karius galėsite įsigyti ir pažangesnius pastatus pasistatyti.

Žaidimo eigoje herojai įgaus patirties taškų įveikdami pavojingus monstrus. Patirties taškai leis jiems įgauti naujų įgūdžių ir sugebėjimų. Herojai taip pat gali panaudoti magiškus artefaktus ir rankraščius, kurie gali padidinti kovines galias mūšiuose. Kiekvienas herojus turi savo vadovavimo atributą, kuris parodo kokį kiekį karių jis gali vesti į kovą. Dėl šio apribojimo žaidėjai turės gerai apgalvoti savo strategiją ir nuspręsti, kokius karius labiausiai apsimoka pasiimti su savo herojumi. Nereiktų pamiršti ir to fakto, kad patys herojai yra galingi kovotojai ir daug ką nulemiantys kovose.

„Might & Magic Heroes“ yra sudėtingesnio tipo stalo žaidimas, kuriame nepatyrę žaidėjai gali susidurti su tam tikrais sunkumais. Tačiau po keletos žaidimo partijų turėtumėte išmokti visus žaidimo niuansus ir mėgautis pačiu žaidimu ir jo eiga.

Leidimo info.
Leidėjas Axel Autorius Marcin Tomczyk Produkto kodas AXE001 Išleidimo data 2012
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos