Maximum Throwdown
12+
30 min.
2-6
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

18.00 €

Maximum Throwdown

„Maximum Throwdown“ – tai stalo žaidimas, skirtas žaisti iki 6 žaidėjų. Kovosite tarpusavyje mėtydami kortas! Stengsitės savo varžovų kortų ikonas uždengti, o savo – palikti matomomis. Neuždengtos ikonos suteiks jums specialių sugebėjimų kovų arenoje!

Visi žaidėjai gaus po kortų kaladę, sudarytą iš 15 kortų. Apatinėje kortų pusėje yra pavaizduotas veikėjas, o viršutinėje – įvairios ikonos. Ikonos ir jų išdėstymas kortose yra skirtingas. Kiekviena kortų kaladė turi tam tikrą specializaciją, pavyzdžiui ugninio džino kortos turi daug ikonų su rankomis, kuris suteikia papildomų kortų metimų. Ateivio kortos turi daugiau ikonų su vagystėmis (veido kaukė), o drakonas – „lūžio“ ikonas.

Žaidimą pradėsite ant stalo padėdami lokacijų kortas. Tai bus jūsų startinis taikinys. Šias kortas galėsite išdėlioti bet kokioje formoje, tačiau kuo bus mažesnis taikinys, tuo bus sunkiau numesti savo kortas, kad jos būtų įskaičiuotos.

Savo ėjimo metu turite įvertinti, kurios jūsų kortų ikonos pilnai matosi ir nėra uždengtos kitomis kortomis. Ikonos, kurios pilnai matosi, suteiks jums papildomų veiksmų:

  • Pliusas: Traukimas – ištraukti vieną papildomą kortą iš jūsų kortų kaladės.
  • Ranka: Metimas – meskite vieną papildomą kortą iš savo rankos (jei įmanoma) arba pakartokite nesėkmingą metimą.
  • Plyšys: Lūžis – nepataikytą kortą galite palikti žaidime.
  • Vagis: Vagystė – ištraukti vieną kortą iš varžovo kortų kaladės ir mesti ją į žaidimo areną.
  • Kardai: Puolimas – išmesti vieną viršutinę kortą iš varžovo kortų kaladės.
  • Taškeliai: Taškai – už kiekvienus 6 taškelius gaunate po vieną pergalės tašką.

Kai mesite kortą, ši turi nukristi taip, kad atsidurtų ant kitos kortos viršaus arba atsidurtų po ja. Jei šios sąlygos neįvykdysite, ši korta skaitysis kaip nepataikyta ir ji bus pašalinta iš žaidimo, nebent panaudosite „Lūžio“ (Break) savybę ir ją paliksite žaidime. Jūsų ranka, su kuria mesite kortą, negali būti virš žaidimo arenos.

Žaidimas tęsiasi iki kol visi žaidėjai lieka be kortų. Atliekame paskutinį taškų skaičiavimą, o žaidėjas su didžiausiu skaičiumi pergalės taškų - laimi žaidimą!

Leidimo info.
Leidėjas Alderac Entertainment Group Autorius Jason Tagmire Produkto kodas AEG5351 Išleidimo data 2013
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos