Lords of Xidit
14+
90 min.
3-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

45.00 €

Lords of Xidit

Paslaptinga liga užvaldė daugumą Xidito karalystės gyventojų. Prasidėjo išpuoliai prieš nekaltus žmonių miestus. Paskutinė viltis atkurti ramybę regione – Idrakiai, Xidito karalystės palikuonys. Būdami vieni iš jų, samdysite narsius karius ir bandysite atkurti miestus.

„Lords of Xidit“ stalo žaidimas išsiskiria įdomiu sinchroniniu programavimu ir eliminavimo pagrindu sukurtu taškų skaičiavimu. Žaidimo pabaigoje žaidėjai sulygina savo įtakos taškus vienoje iš kategorijų, o mažiausiai taškų surinkęs žaidėjas yra pašalinamas nuo žaidimo lentos. Po to yra sutikrinama įtaka kitoje kategorijoje, pašalinamas kitas žaidėjas ir t.t. Eliminavimo tvarka yra nustatoma atsitiktine tvarka žaidimo pradžioje.

Žaidėjai iš anksto užprogramuos 6 veiksmus. Tai atlikus, visi šie veiksmai bus paeiliui aktyvuojami ir įvykdomi. Veiksmai yra paprasti. Raudonomis, mėlynomis ir juodomis linijomis galite judėti žaidimo lentoje iš vienos vietos į kitą. Mieste gausite papildomus kovotojus su kuriais galėsite kovoti. Kiekvienas monstras turi tam tikrą skirtingų ikonų kombinaciją, kurioje bus pavaizduotas reikiamas kovotojų derinys, kad jis būtų įveiktas. Žaidime yra trys apdovanojimai: auksas, bardo žetonai ir burtininkų gildijos.

Verta žinoti! „Lords of Xidit“ yra seno stalo žaidimo „Himalaya“ perdirbinys. Visas žaidimo veiksmas yra orientuotas į herojų ir monstrų nuotykius „Seasons“ pasaulyje.

Leidimo info.
Leidėjas Libellud Autorius Regis Bonnessee Produkto kodas LIBLOX01EN Išleidimo data 2014
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos