Lords of Waterdeep
12+
60 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Lords of Waterdeep

Neįtikėtina, tačiau stalo žaidimų kūrėjų komanda „Wizards of the Coast“ išleido jiems kiek neįprastą Euro stiliaus žaidimą - „Lords of Waterdeep“. Bet pergyventi nereikėtų, nes rezultatas stulbinantis!

„Waterdeep“ – didingas miestas „Forgotten Realms“ pasaulyje, pilnas politinių intrigų ir nešvarių sandėrių. Šiame žaidime žaidėjai bus galingais lordais bei varžysis kontroliuoti šį didingą miestą. Visi čia esantys lobiai ir resursai bus gaunami apgaulės būdu, o jei tai nepadės – panaudosite jėga!

Kiekvienam žaidėjui atiteks slaptas Waterdeep miesto valdovas, kuris galės samdyti savo agentus ir nuotykių ieškotojų pagalba rinkti aukso ar vykdyti tam tikras užduotis. Ėjimo metu siųsite savo agentą į kokią nors statymo vietą ir iškart atliksite to pastato veiksmą. Jei pastatas yra užimtas, kitas agentas jo užimti jau nebegali. Kai visi agentai atlieka savo veiksmus, skelbiama raundo pabaiga. Žaidimas susideda iš 8 raundų. Žaidimo pradžioje turėsite tam tikrą startinį skaičių agentų, bet žaidimo eigoje gausite papildomų.

Dauguma žaidimo pastatų duoda piniginių įplaukų arba nuotykių ieškotojų. Šiuos veikėjus galima atpažinti pagal spalvą: oranžiniai – kovotojai, juodi – sukčiai, balti – dvasininkai, o violetiniai - burtininkai.

Padėjus agentą, žaidėjas gali bandyti įvykdyti vieną iš užduočių (quest cards), susimokant auksu ir/arba veikėjais. Įvykdymo atveju, gausite apdovanojimą, kuris dažniausiai būna kombinacija tarp pergalės taškų, papildomų veikėjų ir/arba aukso. Keletas užduočių kortų yra su aukštesnio lygio apdovanojimu ir gali suteikti nuolatinį bonusą visame likusiame žaidime.

Žaidėjų tarpusavio interakcija yra dviejų formų. Žaidimo dalyviai gali blokuoti vienas kitą, pasiųsdami savo agentus į tas vietas, kur galimai nori jūsų varžovai jomis pasinaudoti. Kitas būdas – žaisti intrigų kortomis. Šių kortų savybės yra įvairios, vienos iš jų gali sulėtinti kitą žaidėją, kitos duoti papildomų resursų ar atlikti draudžiamą veiksmą.

Žaidimo pabaigoje visi žaidėjai gauna papildomus pergalės taškus už likusius veikėjus ir auksą, taip pat už įvykdytus savo slapto valdovo reikalavimus. Laimi žaidėjas surinkęs daugiausiai pergalės taškų.

Leidimo info.
Leidėjas Wizards of the Coast Autorius Peter Lee, Rodney Thompson Produkto kodas WTC388510000 Išleidimo data 2012
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos