Lord of the Rings: The Confrontation
14+
30 min.
2-2
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Lord of the Rings: The Confrontation

„Lord of the Rings: The Confrontation“ sugrįžo atnaujintoje žaidimo versijoje! Nauja, kompaktiška žaidimo versija leis žaidėjams nusikelti į „žiedų valdovo“ visatą. Tai 2 žaidėjams skirtas stalo žaidimas, kur vienas iš žaidėjų valdys žiedo draugijos narius, o kitas žaidėjas – piktąsias Saurono pajėgas.

Abu žaidėjai turės po 9 veikėjus savo dispozicijoje. Kiekvienas herojus skirsis savo sugebėjimais ir stiprybėmis. Taip pat bus kortų, kurios gali padidinti jų galią. Veikėjų asmenybės yra slepiamos po plastikiniais stoveliais, todėl nežinosite savo priešininkų išsidėstymo.

„Lord of the Rings: The Confrontation“ žaidime bus daug blefavimo elementų, kurių dėka bandysite pergudrauti savo varžovą. Kiekvieno ėjimo metu paeisite su savo veikėju. Jei įžengsite į langelį su priešininku – įvyks dvikova. Parodysite veikėjus su savo jėgos vertėmis ir galėsite atlikti specialius sugebėjimus. Pavyzdžiui, Frodas gali tapti nematomas ir pasišalinti. Po to žaidėjai ruošiasi dvikovai išsirinkdami kortą iš savo rankos ir ją padėdami užverstą ant stalo. Abiejų žaidėjų kortos yra atverčiamos, įvyksta mūšis, o įveiktas veikėjas yra pašalinamas nuo lentos. Kortas reikia pasirinkti išmintingai, nes sužaistos kortos nesugrįžta atgal žaidėjui iškart. Dauguma šių kortų yra su skaičiais, kurie prideda jėgos veikėjams. Kitos kortos gali suteikti papildomų sugebėjimų ir nemaloniai nustebinti jūsų priešininką. Pavyzdžiui, Elveno apsiaustas apsaugo žiedo brolijos herojų ir leidžia ignoruoti Saurono kortas, kurios prideda tam tikrą skaičių galios vienetų.

Šioje naujausioje stalo žaidimo „Lord of the Rings: The Confrontation“ versijoje buvo atnaujinti žaidimo vaizdai, patobulinta taisyklių knygelė, o visi žaidimo komponentai tapo mažesni ir kompaktiškesni.

Tiek seni, tiek nauji žaidimo fanai tikrai apsidžiaugs šio žaidimo atnaujinimu. Žaidime yra puikiai atskleista „žiedų valdovo“ tema ir kovos dėl Viduržemės. Pats žaidimas nėra sudėtingas ir pasižymi dideliu peržaidžiamumu, o didelis skaičius pasirinkimų bei galimybių leis pasiekti pergalę vis kitais būdais.

Leidimo info.
Leidėjas Fantasy Flight Games Autorius Reiner Knizia Produkto kodas FFGKN22 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos