Loony Quest
8+
20 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Loony Quest

Garbaus amžiaus karalius Fedoras neturi savo įpėdinio ir panašu, kad paslaptingas ir gražus Arkadios pasaulis gali likti be valdovo. Tačiau karalius suorganizuoja didžiulį turnyrą! Šauniausias pasirodęs dalyvis pretenduos užimti garbingą karaliaus sostą. Turnyro dalyviai keliaus per skirtingus pasaulius ir bandys įveikti pamišėlių „lūnių“ niekšiškas išdaigas.

„Loony Quest“ – unikalus piešimo žaidimas visai šeimai! Žaidimas skatina vaizduotę ir gebėjimą tiksliai nupiešti įvairias linijas.

Žaidime rasite 42 skirtingus lygius. Viena iš lygio lentų yra įdedama į specialų dėžės įdėklą ir tokiu būdu gaunama centrinė žaidimo lenta. Žaidimo lygių piešiniai primena platforminius kompiuterinius žaidimus. Žaidimo pasauliai patys įvairiausi: džiunglės, dykumos, ledo pasaulis ir pan.

Kiekvienas lygis turi tam tikrą užduotį, kurią reikia įvykdyti. Tai gali būti kelionė iš vieno taško į kitą. Keliaujant būtina vengti blokinių kliūčių ar piktadarių. Gali reikėti tiksliai šauti ir pataikyti į priešus, esančius piešinyje. Įvykdę užduotis jūs gausite taškus, tuo tarpu įvairios kliūtys jums juos atims.

Pats piešimo etapas yra labai paprastas. Visi žaidėjai turės po baltą piešimo lentą. Ant jos pasidėsite permatomą lapą, o tame lape viską ir piešite. Nors skamba ir paprastai, tačiau žiūrint į lygio paveiksliuką ir bandant nupiešti sėkmingą jo praėjimą tikrai nebus taip paprasta. Be to užduočiai atlikti turėsite tik 30 sekundžių. Nupiešę savo „piešinį“ ant skaidraus lapo, jūs jį paimsite ir pridėsite prie lygio paveiksliuko, kad įvertintumėte kaip jums sekėsi atlikti užduotį. Kiekvieną etapą centrinė žaidimo lenta bus pasukama ir piešinys žaidėjams bus matomas vis iš skirtingų pusių.

Žaidime yra dar keletas įdomių dalykų: bonusai ir nuobaudos. Juos gausite pataikę nupiešti ant atitinkamų vietų. Šie papildomi elementai žaidimą padarys dar smagesnį. Įvairūs bonusai žaidėjus privers žaisti kiek kitaip. Pavyzdžiui, piešti užsidengus ranka vieną akį, piešti ištiesta ranka, arba atlikti užduotį su nepagrindine jūsų ranka. O kaip jums sektųsi piešti ant tušinuko viršaus užsidėjus uodo žetoną? O gal užmesti banano žetoną kitam žaidėjui ant jo lentos ir tokiu būdu jam sutrukdyti piešimą? Būdų, kaip pakenkti kitiems, tikrai bus ir jie visi šmaikštūs.

„Apsiginklavę“ markeriais ir permatomais lapais, nupieškite patį geriausią kelią iki tikslo. Saugokitės pamišėlių ir išvenkite kliūčių! Nuotykių ieškotojai, čiupkite tušinukus ir...1, 2, 3, piešiame!

Leidimo info.
Leidėjas Asmodee Autorius Laurent Escoffier, David Franck Produkto kodas LIBQUML4 Išleidimo data 2015
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos