Lewis & Clark The Expedition
14+
120 min.
1-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

35.00 €

Lewis & Clark The Expedition

1803 metų lapkričio 30 dieną Jungtinės Valstijos nupirko iš Napoleono Luizianą. Tuometinis Amerikos prezidentas Tomas Džefersonas nusprendžia pasiųsti tyrinėtojus ištirti šias naujas žemes. Pagrindiniai ekspedicijos dalyviai buvo Luisas ir Klarkas.

Stalo žaidime „Lewis & Clark“ dalyvausite Luizianos kontinento ekspedicijoje. Kiekvienas žaidėjas turės savo tyrėjų komandą, kurią sudarys vietiniai gyventojai ir traperiai, kuriuos sutiksite kelionės metu.

Pagrindinis žaidimo tikslas – pasiekti pirmam vakarų Amerikos pakrantę. Keliausite per Šiaurės Amerikos žemyną. „Lewis & Clark“ – tai lenktyniavimo stalo žaidimas.

Visi žaidėjai savo rankose turės veikėjų kortas – savo ekspedicijos dalyvius. Šie veikėjai jums leis atlikti įvairius veiksmus: rinkti resursus, judėti į priekį, prašyti indėnų pagalbos. Kad galėtumėte įvykdyti šiuos ar kitus veiksmus turėsite suteikti joms galios kitomis kortomis. Aktyvuosite veiksmo atlikimą, kai vieną veikėjo kortą sujungsite su kita korta. Žaidėjai dažnai susidurs su dilema: žaisti korta ar ją paaukoti. Žaidimo eigoje gausite vis daugiau veikėjų kortų, atsivers vis didesnės veiksmų pasirinkimo galimybės.

Kiekvieno raundo metu galėsite atlikti tik vieną veiksmą. Taip pat galėsite pasisamdyti naujus veikėjus ir tokiu būdu sustiprinti savo kortų ranką. Kartais galėsite iš savo stovyklos susigrąžinti jau sužaistas kortas. Atsargus ir apgalvotas jūsų resursų bei indėnų valdymas yra pagrindiniai žaidimo „Lewis & Clark” bruožai.

Žaidimas pasibaigia kai tik vienas iš žaidėjų įkuria savo stovyklą Fort Clatsop regione. Būkite pirmas ir laimėkite lenktynes į Vakarus!

Leidimo info.
Leidėjas Asmodee Autorius Cedrick Chaboussit Produkto kodas ASMLEW01 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos