Letters from Whitechapel
14+
60 min.
2-6
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Letters from Whitechapel

Pasiruoškite įžengti į skurdų ir niūrų rytinio Londono rajoną Whitechapel 1888 metais. Čia siautėja nežinomas, paslatingas serijinis žudikas (pavadintas Džeku Skerdiku), kuris yra įtariamas 5-11 žmogžudystėmis. Iki šių dienų nėra rastas nusikaltėlis, o teorijų apie žudiko tapatybę jau yra virš šimtas.

„Letters from Whitechapel“ yra įdomus, dedukcinis, blefavimo stalo žaidimas. Vienam žaidėjui atiteks žymiojo Džeko Skerdiko vaidmuo, o visi likę žaidėjai bus detektyvai, dirbantys kartu ir bandantys susekti šį žudiką. Džekas privalo pergudrauti detektyvus. Tuo tarpu detektyvai komandiniu darbu stengsis kuo greičiau pagauti Džeką Skerdiką, kol šis neįvykdė dar vienos žmogžudystės.

„Letters from Whitechapel“ susideda iš 4 etapų ir yra žavus „katės ir pelės“ žaidimas. Kiekvieno etapo metu Džekas įvykdys siaubingą žmogžudystę ir mėgins pabėgti į slėptuvę. Tuo tarpu tyrėjų vaidmuo bus sekti žudiką ir nustatyti jo buvimo vietą.

Pirmiausia, Džeko žaidėjas slapta išsirenka savo slėptuvės vietą (su skaičiumi ant žaidimo lentos). Džekas parašo šios vietos numerį ir pasižymi savo lape. Šiame lape jis visad žymėsis visus savo atliekamus žingsnius. Šis labai svarbus dokumentas, viso žaidimo metu, išliks paslėptas po specialia Džeko pertvara.

Smogus Džekui, jis pašalina nuo žemėlapio vieną iš baltų figurėlių, kuri simbolizuoja įvykdytą žmogžudystę. Nuo šio momento prasideda didžiosios gaudynės. Džekas mėgins išvengti policijos ir pabėgti nuo jos, o policijos detektyvai tyrinės vietas šalia nusikaltimo ir bandys sekti nusikaltėlio pėdsakais.

Panaudojant visus savo įgūdžius, tarpusavio komunikaciją ir šiek tiek sėkmės, detektyvų žaidėjai pamažu artės prie nusikaltėlio vietos. Pavykus detektyvams surasti Džeką, laimi visa policijos komanda. Priešingu atveju, jei nusikaltėliui pavyksta pasprukti ir likti nepagautam 4 raundus iš eilės, laimi Džeko Skerdiko žaidėjas.

Šiame žaidime yra skirtas didelis dėmesys detalėms, puikiai atkuriančioms tų laikų dvasią su nuostabiai apipavidalinta žaidimo lenta. Taigi, ar Džekas įvykdys savo „juodus“ darbus? Ar policijai pavyks sugauti šį žymųjį žudiką? Raskite visus atsakymus šiame „Letters from Whitechapel“ stalo žaidime!

Leidimo info.
Leidėjas Fantasy Flight Games Autorius Gabriele Mari, Gianluca Santopietro Produkto kodas FFGVA88 Išleidimo data 2011
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos