Lancaster
10+
60 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

58.00 €

Lancaster

1413 metais naujasis Anglijos karalius iš Lankasterio, Henry V, atskleidžia ambicingus planus: Anglijos susivienyjimas ir Prancūzijos užkariavimas! Kiekvienas žaidėjas atstovauja savo kilmingos šeimos lyderį. Kas taps naujojo karaliaus šalininku ir galingiausiu tų laikų valdovu?

Žaidėjai atlieka valdovų vaidmenį ir stengiasi tapti stipriausiais karaliaus sąjungininkais. Įgyvendinsite šiuos planus protingai dislokuojant riterius į Anglijos grafystes, savo pilį ar į konfliktus su Prancūzija. Parlamente stengsitės, kad būtų priimami jums naudingi įstatymai.

„Lancaster“ yra žaidžiamas penkis ratus. Kiekvienas raundas susideda iš trijų etapų: siunčiami riteriai atlikti veiksmus, balsavimas parlamente ir atlygio pasiėmimas. Pirmame etape galima siųsti riterius į tris skirtingas vietas: į vieną iš grafysčių šalyje, į savo pilį arba konfliktuoti su Prancūzija. Antrojo etapo metu parlamente vyksta trijų naujų įstatymų priėmimas. Kiekvienas balsuoja slaptai, o naujas įstatymas priimamas balsų dauguma arba lygiųjų atveju. Kitu atveju naujas įstatymas yra atmetamas. Trečiajame etape paeiliui gaunami apdovanojimai už grafystes, pilis ir konfliktus. Po raundo pabaigos yra atverčiamos dvi naujos konfliktų kortos ir trys nauji įstatymai parlamente, keičiasi startinis žaidėjas. Žaidimo pabaigoje galima gauti papildomų pergalės taškų už didžiausią jėgą savo riterijoje ar pilyje. „Lancaster“ variantas dviems žaidėjams turi keletą specialių taisyklių.

Žaidimas „Lancaster“ - greitai išmokstamas ir sužaidžiamas, galima didelė strategijų įvairovė. Šis žaidimas yra pripažintas 2012 metų Nyderlandų metų žaidimu.

Leidimo info.
Leidėjas Queen Games Autorius Matthias Cramer Produkto kodas QUE60721 Išleidimo data 2011
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos