La Boca
13+
40 min.
3-6

Vakarėlių

Šeimos

Mechanika

Komandinis

Statymas

Per laiką

Puzle

Komponentai
1

Žaidimo lenta

11

Žaidimo dalys

64

Tikslo kortelės

100

Monetos

6

Žaidėjų lentelės

30

Žaidėjų monetos

1

Laikmatis

1

Taisyklės EN kalba

37.00 €

La Boca

La Boca – spalvingasis Buenos Airių rajonas, kurio kultūra buvo paveikta imigrantų Italų. Šis rajonas išsiskiria neįprastai spalvingais pastatais, kurių didžioji dalis buvo pastatyti iš prastų statybinių medžiagų.

Stalo žaidime „La Boca“ žaidėjai kurs pastatų kontūrus įvairių spalvų blokais ir atkurs šio ekscentriško rajono „dvasią“. Komandiniu darbu turėsite išspręsti galvosūkius. Galvosūkiai susideda iš tam tikrų spalvų ir tam tikro dydžio blokų sistemos, kurias reikia taisyklingai sudėti. Galvosūkių kortelės yra dvipusės. Kiekvienoje iš kortelės pusių yra pavaizduota teisinga, tokia kokia turi būti iš to žaidėjo perspektyvos, pastatų struktūra. Iš vienos stalo pusės vienas žaidėjas matys savo užduoties tikslą, o iš kitos stalo pusės – kita užduotis skirta kitam žaidėjui. Žiūrėti į kito žaidėjo užduotį negalima, bet užtat galite bendrauti ir komandiniu darbu siekti bendrų tikslų! Jūsų partneris galės patarti, kaip geriau padėti tam tikrus blokus, ar kuriuos geriau paslėpti, kad visiškai nesimatytų.

Norėdami teisingai išspręsti galvosūkius turėsite su savo partneriu daug diskutuoti apie tai, kaip reikia taisyklingai sudėti spalvingus blokus kitoje žaidėjo pusėje. Bendravimas čia – esminis. Žaidėjai diskutuos kokius blokus mato ir kokių jiems reikia savo užduočiai įvykdyti.

„La Boca“ žaidime galioja tam tikros blokų statymo taisyklės.:

  • Blokai turi tilpti 4x4 plote žaidimo lentoje.
  • Visi blokai turi būti panaudoti.
  • Blokai negali kaboti virš tuščios erdvės ploto.

Jei bent viena iš šių taisyklių yra pažeidžiama - galvosūkio išsprendimas negalioja!

„La Boca“ stalo žaidime yra dvi sudėtingumo kortos: normalios ir sunkios. Kiekvienas žaidimo raundas vyksta pagal laiką. Turite išspręsti galvosūkius kuo greičiau, nes kuo per trumpesnį laiką atliksite užduotį, tuo daugiau taškų pelnysite. Surinkę daugiausiai pergalės taškų per tam tikrą skaičių raundų, būsite nugalėtojais ir mėgausitės šlove ir Argentinos publikos dėmesiu!

Leidimo info.
Leidėjas Z-Man Games Autorius Inka Brand, Markus Brand Produkto kodas ZMG71320 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos