Šiauliuose

DAISKARDAS - tai stalo žaidimų mėgėjų, fanatikų ir šiaip prijaučiančių piliečių įkurtas klubas, savo pradžią skaičiuojantis nuo 2009 metų. Pagrindinė jo idėja - populiarinti stalo žaidimus bei plėsti bendruomenę ir žaidėjų ratą. Jei mėgsti ar nori išbandyti šį hobį, bet žinai tik Monopolį ir senelio išmokytą Durnių, ar neturi vietos kur tai galėtum daryti - mes esame būtent tai, ko trūko tavo gyvenime. 

FaceBook grupė Board Gaming - Šiauliai - Pagrindinė šios grupės mintis suburti jau egzistuojančias board game'riu grupes į vieną vietą žaisti stalo žaidimus. Žinoma čia taip pat galit pasidalinti savo stalo žaidimų patirtimis, klausti patarimų board gaming klausimais, siūlyti žaisti kartu

Vilniuje

RIKIS - tai mes, pakvaišę dėl stalo žaidimų geek'ai, savo pomėgiu besidalinantys su jumis. Stalo žaidimai nemaža dalis mūsų gyvenimo, hobis ir kažkas daugiau. Todėl RIKIS - ne tik stalo žaidimų parduotuvė, bet ir vieta, kur kasdien po darbų ar studijų renkasi bendraminčiai ir smagiai leidžia laiką kartu. Užsukite ir jūs, laukiame!
Sužinokite apie mūsų renginius daugiau.

stalozaidimai.eu - Kviečiame apsilankyti Stalozaidimai.eu Klube, esančiame Konstitucijos pr. 12/4 įėjimas, minus pirmame aukšte. Klube telpa iki 50 žmonių, yra 11 stalų, stalo žaidimų bei daug bendraminčių su kuriais galėsite pažaisti savo atsineštus arba klube esančius žaidimus.

FaceBook grupė Vilniaus stalo žaidimų klubas - Nori palavinti mąstymą? Smagiai praleisti laiką? Nenori kalbėti apie orą, bet degi noru rasti naujų pažinčių? Mes irgi to paties norėjome ir gavome susiburdami ir sukurdami stalo žaidimų klubą. Dabar mums reikia tik tavęs: linksmo, išradingo ir įdomaus žmogaus. Ir nesvarbu: tau 18 ar 99, visi visi pas mus yra laukiami!

Kaune

HEXAGON. Tiksli klubo įsikūrimo data laikoma 2008 metų rugsėjo mėnesio 25 diena, nes būtent tą dieną buvo užregistruotas internetinis adresas www.hexagon.lt. Veikla žinoma prasidėjo kiek anksčiau, tačiau šis faktas nėra toks abstraktus kaip “daugmaž tada”. Visgi “daugmaž tada” trys “kolegos” aistringi stalo žaidimų megėjai – Gediminas, Andrius ir Mindaugas – susikooperavo bendrai veiklai – rinktis pas kažką kažkur ir žaisti kokius nors sudėtingesnisu stalo žaidimus. 

Klaipėdoje

FaceBook grupė Stalo žaidimai Klaipėda - Visi, kas mėgsta stalo žaidimus! Koordinojames, siulom žaidimus ir ieškom, su kuo palošt. Kol kas renkamės Klaipėdos stalo žaidimų klube kiekvieną trečiadieni 19 val.

FaceBook grupė Klaipėdos stalo žaidimų klubas Prekiaujam, nuomojam ir žaidžiam vietoj: stalo žaidimus, Warhammer, Magic: the Gathering, Dungeons&Dragons.

Vilkaviškyje

Visažiniukas„Visažiniukas“ yra stalo žaidimų klubas, kurio kiekvieną savaitę vykstančiuose susitikimuose dalyvauja ne tik Klubo nariai, bet ir stalo žaidimais besidomintys įvairaus amžiaus Vilkaviškio miesto ir rajono gyventojai. Per susitikimus žaidžiami įvairūs stalo žaidimai. Kai kurie jų – paprasti ir kiekvienam lengvai perprantami. Kiti – pasaulyje populiariausi žaidimai, kurių mechanikos įvaldymui prireikia daugiau pastangų.

Tauragėje

FaceBook grupė Stalo žaidimai Tauragėje - Grupė skirta stalo žaidimų mėgėjams, norintiems išmokti žaisti stalo žaidimus, susiorganizuoti žaidimus tarpusavyje. Jei nori įdomios veiklos bei nusibodo sėdėti prie televizoriaus ar "maukti" alų ši grupė tau ;).