King of New York
8+
40 min.
2-6
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

King of New York

Niujorkas – miestas, kuris niekada nemiega ir jame nuolat kas nors vyksta. Čia niekada neužgęsta šviesos, jaučiama ypatinga energija. Bet dabar viskas pasikeitė! Gigantiški monstrai atvyko ir yra pasiruošę sugriauti visą Niujorko miestą!

„King of New York“ - atskiras ir savarankiškas stalo žaidimas, kurio visos pagrindinės žaidimo mechanikos bei idėjos yra panaudotos iš „King of Tokyo“ žaidimo. Jūsų tikslas žaidime – būti pirmu monstru, kuris surinks 20 pergalės taškų arba išliks paskutinis gyvas žaidimo lentoje. Savo ėjimo metu ridensite 6 kauliukus iki trijų kartų. Po kauliukų išridenimo atliksite tam tikrus veiksmus. Kauliuko vertė su letena ir nagais leis jums atakuoti priešininkus, širdelės jums atstatys sveikatos taškus, o žaibas gamins energijos kubelius, kuriuos bus galima panaudoti kortų įsigyjime. Kortos suteikia tam tikrų pranašumų prieš kitus žaidėjus.

Kas naujo „King of New York“ stalo žaidime lyginant su „King of Tokyo“? Nuo šiol jūs čia galite tapti tikra šio miesto žvaigžde. Pelnydami garbę (Fame) gausite pergalės taškų. Tačiau šlovė gali būti trumpalaikė ir žvaigždės statusą greitai gali perimti kitas monstras. Kita žaidimo naujovė – didesnė žaidimo lenta su skirtingais miesto rajonais tarp kurių pats svarbiausias yra manhetenas. Po puolimo monstrą galima perkelti į kitą regioną. Mieste bus daug pastatų ir armijos, kuriuos galėsite naikinti. Už tai gausite bonusų, bet kuo daugiau naikinsite ir griausite, tuo kariuomenės pajėgos konkrečiame rajone vis stiprės.

Niujorko žaidimo versijos monstrai ir Tokijo monstrai gali būti panaudoti abejuose žaidimuose, tačiau kortos gali būti žaidžiamos tik konkrečioje žaidimo versijoje.

Ar tapsite Niujorko garsenybe ir spindėsite šlovės spinduliuose? O gal tapsite miesto gynėju ir būsite draugiškas Laisvės statulai? Nukaukite kitus monstrus ir valdykite Manheteną… Tapkite Niujorko Karaliumi!

Leidimo info.
Leidėjas IELLO Autorius Richard Garfield Produkto kodas IEL51170 Išleidimo data 2014
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos