Kemet
13+
60 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Kemet

Mitologiniame senovės Egipte galingi Dievai demonstruodavo savo galią siųsdami savo karius į mūšius. Dievai panaudodavo savo galias, išsikviesdavo į pagalbą mitologinius padarus ir taip sustiprindavo savo karius. Viskas vykdavo dykumose arba prie didžiulių šventyklų.

Stalo žaidime „Kemet“ žaidėjai dislokuos savo Egipto genties karius, panaudos mitines Dievų galias, kad pelnytų pergalės taškus nuožmiuose teritorijų užkariavimuose. Žaidimo partija žaidžiama iki 8 arba 10 pergalės taškų. Taškai yra gaunami už sėkmingus puolimus, kontroliuojamas šventyklas ir piramides, aukojimus dievams bei už magiškus sugebėjimus.

Žemių užkariavimas žaidime susideda iš dviejų etapų: dienos ir nakties. Dienos metu išsirinksite ir atliksite vieną iš devynių veiksmų, kuriuos rasite savo žaidimo lentoje. Kai visi žaidėjai atlieka po penkis veiksmus – prasideda naktis. Žaidėjai gauna maldos taškų iš šventyklų, išsitraukia intervencijų kortas ir nustato žaidėjų eiliškumą.

Žaidime praktiškai nėra resursų arba jų yra tik vienas – maldos taškai. Juos panaudosite įvairiems veiksmams atlikti. Galėsite nusipirkti galios plytelių: baltą, raudoną, mėlyną. Kiekviena spalva atitinka tam tikrą plytelių tipą: raudonos – puolimas, mėlynos – gynyba, baltos – prekyba. Žaidėjai galės pasimelsti, kad gautų 2 maldos taškus. Sumokėdami tam tikrą skaičių maldos taškų pagerinsite piramidę. Pasiekdami piramidės 4 lygį gausite tris pergalės taškus. Pergrupavimo veiksmas jums leis pakeisti mirusius karius.Taip pat galėsite judėti su savo kariais.

Atsistodami į tą patį langelį kur stovi priešininkas – galite inicijuoti mūšį. Kovos žaidime vyksta tokiu principu: žaidėjai slapta išsirenka kovų kortą su verte nuo 1 iki 4, prideda esančių laukelyje karių skaičių bei prisumuojami visi papildomi galios plytelių bonuso taškai. Žaidėjas su didesniu kariniu skaičiumi laimi dvikovą ir pelno pergalės tašką.

Stalo žaidimas „Kemet“ patiks žaidėjams, kuriems patinka tiesioginiai kariniai susidūrimai su kitais žaidėjais. Čia nėra atsitiktinumo ir sėkmės faktorių, viskas priklauso tik nuo jūsų taktinių ir strateginių sugebėjimų kaip sužaisite skirtinguose žaidimo situacijose.

Leidimo info.
Leidėjas Matagot Autorius Jacques Bariot, Guillaume Montiage Produkto kodas MTG642041 Išleidimo data 2012
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos